Szkółka Żeglarska Sailing For Change

Obozy dla dzieci, rejsy rodzinne, dieta

Wakacyjna Szkółka Żeglarska – jedyna taka na Mazurach!  Do wspólnej przygody z wiatrem i wodą zapraszamy dzieci i dorosłych, potrafiących żeglować oraz tych, którzy przygodę z żaglami dopiero rozpoczynają.

Gwarantujemy kameralny klimat szkoleń, profesjonalny instruktarz wykwalifikowanej kadry i najnowocześniejsze łodzie szkoleniowe na świecie, takie jak Laser Pico oraz Topaz.

Zapraszamy również na weekendowe praktyki i warsztaty z jogi oraz jej specjalną odmianą na deskach typu SUP.

Być może jesteś tatą i chciałbyś zabrać na łódkę swoje dziecko? A może może marzy ci się żeglowanie z dziewczyną?Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności, albo jeszcze ich nie posiadasz – dobrze trafiłeś. Proponujemy szkolenie na łodziach dwu-osobowych w różnych wariantach godzinowych. Wszystko po to byś po zdobyciu podstawowej wiedzy mógł żeglować samodzielnie na akwenie kontrolowanym przez instruktora.

Dla dzieci i młodzieży, oprócz szkoleń indywidualnych, przygotowaliśmy zajęcia grupowe. Poza nauką żeglowania czeka na nich sporo dodatkowych atrakcji, jak: przejażdżki motorówką, przejażdżki na kole za motorówką, zajęcia na SUP-ach.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, oraz fanpage.

Żeglowanie daje mnóstwo satysfakcji i pozytywnych emocji. Bezpośrednie obcowanie z naturą sprawia, że czujemy się nieodłączną jej części. A niesieni prze wiatr i fale czujemy się po prostu wolni. Zapraszamy na wspólną żeglarską przygodę!

Strzelce 7, 11-500 Giżycko
Get directions

Houseboat production & Motorboat (Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat logo