Szkółka Żeglarska Sailing For Change

Obozy dla dzieci, rejsy rodzinne, dieta

Wakacyjna Szkółka Żeglarska – jedyna taka na Mazurach!  Do wspólnej przygody z wiatrem i wodą zapraszamy dzieci i dorosłych, potrafiących żeglować oraz tych, którzy przygodę z żaglami dopiero rozpoczynają.

Gwarantujemy kameralny klimat szkoleń, profesjonalny instruktaż wykwalifikowanej kadry i najnowocześniejsze łodzie szkoleniowe na świecie, takie jak Laser Pico oraz Topaz.

Zapraszamy również na weekendowe praktyki i warsztaty z jogi wraz z jej specjalną odmianą na deskach typu SUP.

Być może jesteś tatą i chciałbyś zabrać na łódkę swoje dziecko? A może marzy Ci się żeglowanie we dwoje? Jeżeli nie jesteś pewien swoich umiejętności albo jeszcze ich nie posiadasz – dobrze trafiłeś. Proponujemy szkolenie na łodziach dwuosobowych w różnych wariantach godzinowych. Wszystko po to byś po zdobyciu podstawowej wiedzy mógł żeglować samodzielnie na akwenie kontrolowanym przez instruktora.

Dla dzieci i młodzieży oprócz szkoleń indywidualnych przygotowaliśmy zajęcia grupowe. Poza nauką żeglowania czeka na nich sporo dodatkowych atrakcji: przejażdżki motorówką, szaleństwo na kole ciągnietym za motorówką oraz zajęcia na SUP-ach.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku.

Żeglowanie daje mnóstwo satysfakcji i pozytywnych emocji. Bezpośrednie obcowanie z naturą sprawia, że stajemy się jej częścią. Niesieni prze wiatr i fale czujemy się po prostu wolni. Zapraszamy na wspólną żeglarską przygodę!

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat