Czarter Mikołajki

Mikołajki, to kolebka hoteli, resortów SPA i restauracji. Wielu żeglarzy omija tą miejscowość, poszukając spokojniejszych klimatów. Wioska z ofertą czarteru jachtów i houseboat, zlokalizowana na skrzyżowaniu szlaku wodnego, od której na północ jest Giżycko, zachód Ryn, a na południe Ruciane-Nida. Sprawdź nasz czarter jachtów Mikołajki.

Mikołajki to niewielka miejscowość na polskim pasie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Odwiedzają go co roku tysiące turystów. W sezonie żeglarskim organizowanych jest wiele imprez. Niektóre z nich są związane z bogatą morską historią miasta, a inne z jego obecnym statusem jako destynacji turystycznej. Z tego też powodu znajdziemy mnóstwo atrakcji w Mikołajkach, których lista stale się rozszerza.

Czarter jachtu z Mikołajek – bogata oferta jachtów motorowych oraz wynajmu małych łodzi na godziny

Rejs jachtem z Mikołajek to doskonały sposób na relaks i przeżycie niezwykłego rejsu po Mazurach. „To był najpiękniejszy zakątek Polski, jaki kiedykolwiek widziałem” – takie słowa padają z ust naszych turystów, którzy mieli okazję czarterować jachty w Mikołajkach. Rejsy jachtem są idealne dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek wakacji z aktywnym wypoczynkiem. Możesz wybierać spośród różnych tras i brać udział w różnych aktywnościach, takich jak spływy kajakowe, żeglarstwo, wędkarstwo czy nurkowanie.

Czarter jachtów Mikołajki to fakt, który zostanie zapamiętany na całe życie. To doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, zwiedzanie pięknych polskich jezior, zabawę i cieszenie się słońcem. Najpopularniejsze kierunki czarteru jachtów z Mikołajek to Giżycko i Węgorzewo, krócej Ryn, lub na południe Ruciane-Nida albo przez Śniardwy Pisz. Wynajem łodzi w Mikołajakch, to gwarancja najpiękniejszych widoków na jeziora i piękną przyrodę, która je otacza. Na tych brzegach jest wiele plaż, więc możesz wybrać jedną w zależności od tego, co lubisz – kamyczkową lub piaszczystą. Można też popływać w jednym z wielu jezior położonych w okolicach Mikołajek. Zapraszamy do oferty czarteru również w innych miejscowościach.

Houseboat Mikołajki, czyli flota dużych łodzi mieszkalnych do wynajmu

Jachty motorowe, zwane potocznie houseboat, to przestrzene łodzie mieszkalne, które często cumują w Mikołajkach oraz okolicznych portach, zwłaszcza w Starych Sadach. Jachty te są wyposażone we wszystkie domowe udogodnienia, począwszy od 2-4 kabiny sypialnianych dla 4-8 osób. Znajdziemy tu wspólną przestrzeń w salonie, w której również ktoś może spać, jeżeli załoga liczna, łazienkę lub nawet kilka łazienek z prysznicami, toaletami, wspólną kuchnię z lodówką oraz duży kokpit, czyli podkład zewnętrzny z materacami do opalania lub odpoczynku w cieniu. Całość ogrzewana, a w najdroższych houseboat Mikołajki nawet klimatyzowana.

Filtruj