Stillo 30

650.00 

Jacht Stillo 30 dostępny w Giżycku w ramach naszej oferty wynajmu łodzi na Mazurach. Istotne cechy:

  • 3 kabiny + wspólna mesa + WC stacjonarne + prysznic
  • nowy design
  • mocne stery strumieniowe

Czarter Stillo 30 jest dostępny po mailowym sprawdzeniu dostępności (napisz i sprawdź Stillo 30 cena). Serdecznie zaparszamy do wynajmu naszej floty jachtów na Mazurach.

Opis

Jacht Stillo 30 przeznaczony dla 6 + max 2 dzieci. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

  • 3 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 osób) i łazienka z toaletą morską i prysznicem z ciepłą wodą,
  • hard-top i pełne zamknięcie zewnętrznego pokładu + ogrzewanie,
  • główny silnik diesel 42 KM,
  • 2 stery strumieniowe do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsza stylistyka, panoramiczna szyba w kokpicie.

Jeżeli nasza załoga przekracza 8 osób lub potrzebujemy super komfortu dla 8 dorosłych osób, wówczas należy rozważyć czarter jachtu Futura 36.

Jacht motorowy Stillo 30 – typowy houseboat do czarteru z klasy premium

Nowoczesne wnętrze jachtu Stillo gwarantuje poczucie przebywania w hotelu. Jacht to miejsce, w którym można cieszyć się luksusowym i beztroskim wakacjami, ze wszystkimi atrybutami, jakie oferuje hotel. Jacht Stillo 30 znajduje się na Mazurach. Możesz wyczarterować go na 4 dni lub cały tydzień w sezonie letnim i cieszyć się pobytem na pokładzie. Będziesz mieć dostęp do wszystkich udogodnień, jakich można oczekiwać od wypożyczalni lub czarteru łodzi: 3 kabiny z łazienką, pomieszczenia załogi, kuchnia i jadalnia, pokład słoneczny z materacami i i miejscem do biesiadowania na pokładzie zewnętrznym.

Stillo 30 to aktualizacja jachtu Futura 860 – łódź została przedłużona w trapie rufowym, dzięki czemu załoga otrzymuje aż o 0,5 m dłuższą platformę kąpielową. Nowy projekt tego jachtu posiada unikalny i innowacyjny design, który jest tworzony przez pracownię w Polsce. Ten nowy projekt jest idealny dla osób, które chcą wyczarterować jacht na wakacje, ale nie są pewni, co wybrać. Jacht Stillo można wynająć na tydzień lub nawet dłużej, w zależności od potrzeb i preferencji.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów, Houseboat

1 opinia dla Stillo 30

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stillo 30”