Houseboat Mazury

Poszukują Państwo wygodnego noclegu bez monotonii codziennego krajobrazu? W dodatku ze świetną przygodą podczas rejsu po polskich jeziorach? Wybierz Houseboat Mazury! Houseboat to duży i przestrzenny jacht motorowy z silnikiem dostosowanym do gabarytów łodzi.

Cała konstrukcja porusza się po wodzie z prędkością 10-15 km/h, dlatego zgodnie z prawem nie jest potrzebny patent. My również nie wymagamy od Państwa doświadczenia w pływaniu – wystarczy wstępne szkolenie przeprowadzone pierwszego dnia. W zależności od wielkości łodzi możemy wymagać od Państwa mimo wszystko pewnego doświadczenia przy czarterze innych jednostek wodnych. Jeżeli nie mają Państwo żadnego doświadczenia wówczas można wynająć na pierwsze dni sternika (koszt ok 300 PLN/doba), który pomoże Państwu w samodzielnej obsłudze wynajmowanego houseboat’a.

Czarter Houseboat bez patentu – pływający domek po Mazurach

Hausboty to również domki na wodzie, które w zależności od konstrukcji mogą również samodzielnie się przemieszczać lub są w wersji stacjonarnej, czyli zakotwiczone w jednym, urokliwym miejscu z dużą platformą do kąpieli oraz tarasem do wypoczynku.

Komfortowe houseboaty, z noclegiem od 2 do 10 osób dorosłych (2-4 kabin dwuosobowych + salon), są wyposażone w toalety, łazienki z prysznicami z ciepłą wodą, lodówki, ogrzewanie WEBASTO, kuchnie gazowe, telewizory, nagłośnienie, duże słoneczne tarasy na dziobie, rufie, czy na dachu jachtu motorowego. Na tak dużej łodzi motorowej mają oczywiście Państwo instalację elektryczną 12 V i 230 V, echosondę, pełne oświetlenie kabiny i pokładu zewnętrznego.

Cabrio wokół pokładu – cały pokład zewnętrzny zamknięty profesjonalnym „namiotem z wielkimi oknami”, dzięki czemu można spędzić cały wieczór na zewnątrz, nie bojąc się o chłód z zewnątrz.

Houseboat Mazury, to ubezpieczone jachty motorowe w OC, AC i NNW.

Kraina mieszkalnych łodzi motorowych: Hausboot Mazury

Spośród wszystkich jachtów typu hausbot powinniśmy wyłonić te najbardziej popularne, czyli:

  • Futura 40 – jeden z największych houseboatów na Mazurach. Pływający hotel: 3 kabiny + 3 toalety z prysznicami, duży salon, obszerna platofrma rufa, wypoczynek na dachu z flybridge, czyli ekstra sterowaniem, siedząc na wyższym poziomie z głową otwartą na niebo.
  • Futura 36 – najczęściej wybierany hausboot Mazury przez 8-śmio osobową załogę: 4 kabiny, 1 łazienka, duży salon. 2 stery strumieniowe, duża platforma wypoczynkowa na rufie + wypoczynek na dachu. Pływający hotel, to mało powiedziane.
  • Futura 860 – najciekawsza propozycja dla tych, którzy koniecznie potrzebują 3 kabin i niezależnej wspólnej przestrzeni, czyli salonu. Do dyspozycji załogi jest również pokład górny, chroniony hardtopem oraz szybami i ścianami bimini z 3 pozostałych boków, dodatkowo dziobowy sundeck. Styl Futury 860 jest ponadczasowy – jacht podoba się niemalże wszystkim żeglarzom, dlatego nie jest dziwne, że zostało wyprodukowanych wiele egzemplarzy i wiele z nich możemy spotkać na Mazurach.
  • Stillo 30 – często wybierany houseboat do czarteru na Mazurach: 3 kabiny, 1 łazienka, duży salon. 2 stery strumieniowe, panoramiczna szyba w kokpicie.
  • Nautika 830 – bestseller wsród jachtów motorowych na Mazurach: 2 dwuosobowe, zamykane kabiny + 1 dwuosobowa koja w salonie, łazienka z WC morskim oraz prysznicem z ciepłą wodą, ogrzewanie. Ster strumieniowy, hard-top + ścianki zamykające kokpit.
  • Laguna 700 – jedna z mniejszych łodzi typu houseboat na Mazurach (idealna dla rodzin / 2 par): 2 dwuosobowe koje + 1 koja w salonie, łazienka z WC morskim, prysznic z ciepłą wodą na kokpicie, ogrzewanie. Ster strumieniowy, hard-top + ścianki zamykające kokpit.
  • Nexus 850 – przestrzenny jacht motorowy, wykonany przez profesjonalną stocznię Northman: 3 dwuosobowe koje, 1 łazienka, WC chemiczne, ciepła woda, ogrzewanie. Ster strumieniowy, bimini zamykające kokpit.

Zapraszamy na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, gdzie można spędzić nawet 2 tygodnie wakacji, dzięki bogatej infrastrukturze portowej w tym regionie: dobrze wyposażone porty (sanitariaty, natryski), restauracje, bary, koncerty w amfiteatrach i tawernach. Dodatkowo mnóstwo atrakcji, w tym historyczne obiekty (wojskowe bunkry, twierdze, zamki krzyżackie), parki roślin i zwierząt, wiele ścieżek rowerowych, spływy kajakowe, wynajem łodzi motorowych, żaglówek, windsurfing, holowanie na bananie wodnym itd.

Sprawdź pełną ofertę na:
www.wypozyczalnia.mazury.pl/houseboat-mazury

Produkcja oraz sprzedaż houseboat Mazury i nie tylko

Polska produkcja jachtów jest największa w Europie i druga co do wielkości na świecie. Niektórzy już nawet o tym wiedzą. Dzięki temu doświadczeniu powstały nowe firmy, które szybko odpowiedziały na nowe zapotrzebowanie na rynku światowym, czyli możliwość zakupu własnego domu na wodzie. Obecnie głównym celem zakupu takich houseboat’ów jest ich wynajem w urokliwych miejscach na cele hotelowe. Istotnie sprawdzają się one również jako pływające restauracje, bary, a także sauny – bardzo popularne m.in. w Finlandii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu houseboat bezpośrednio od producenta:
www.mboat.eu/houseboat

W powyższej ofercie znajdą Państwo zarówno małe domki na pływających platformach, średnie oraz duże, nawet do 15 metrów długości platformy. Takie jednostki są nadal uznawane jako łodzie motorowe i zgodnie z prawem można nimi pływać bez patentu, a na pokładzie może przebywać łącznie nawet 12 osób. Możliwości wykorzystania barek są bardzo szerokie, u nas można je wynająć m.in. jako houseboat Mazury.

Filtruj