Houseboat Mazury

320.001,350.00

Opis

Poszukują Państwo wygodnego noclegu bez monotonii codziennego krajobrazu? W dodatku ze świetną przygodą podczas rejsu po polskich jeziorach? Wybierz Houseboat Mazury!

Houseboat to duży i przestrzenny jacht motorowy z silnikiem dostosowanym do gabarytów łodzi. Cała konstrukcja porusza się po wodzie z prędkością 10-15 km/h, dlatego zgodnie z prawem nie jest potrzebny patent. My również nie wymagamy od Państwa doświadczenia w pływaniu – wystarczy wstępne szkolenie przeprowadzone pierwszego dnia. W zależności od wielkości łodzi możemy wymagać od Państwa mimo wszystko pewnego doświadczenia przy czarterze innych jednostek wodnych. Jeżeli nie mają Państwo żadnego doświadczenia wówczas można wynająć na pierwsze dni sternika (koszt ok 300 PLN/doba), który pomoże Państwu w samodzielnej obsłudze wynajmowanego houseboat’a.

Czarter Houseboat bez patentu – pływający domek po Mazurach

Hausboty to również domki na wodzie, które w zależności od konstrukcji mogą również samodzielnie się przemieszczać lub są w wersji stacjonarnej, czyli zakotwiczone w jednym, urokliwym miejscu z dużą platformą do kąpieli oraz tarasem do wypoczynku.

Komfortowe houseboaty, z noclegiem od 2 do 10 osób dorosłych (2-4 kabin dwuosobowych + salon), są wyposażone w toalety, łazienki z prysznicami z ciepłą wodą, lodówki, ogrzewanie WEBASTO, kuchnie gazowe, telewizory, nagłośnienie, duże słoneczne tarasy na dziobie, rufie, czy na dachu jachtu motorowego. Na tak dużej łodzi motorowej mają oczywiście Państwo instalację elektryczną 12 V i 230 V, echosondę, pełne oświetlenie kabiny i pokładu zewnętrznego.

Cabrio wokół pokładu – cały pokład zewnętrzny zamknięty profesjonalnym „namiotem z wielkimi oknami”, dzięki czemu można spędzić cały wieczór na zewnątrz, nie bojąc się o chłód z zewnątrz.

Houseboat Mazury, to ubezpieczone jachty motorowe w OC, AC i NNW.

Mazury, to kraina mieszkalnych łodzi motorowych

Zapraszamy na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, gdzie można spędzić nawet 2 tygodnie wakacji, dzięki bogatej infrastrukturze portowej w tym regionie: dobrze wyposażone porty (sanitariaty, natryski), restauracje, bary, koncerty w amfiteatrach i tawernach. Dodatkowo mnóstwo atrakcji, w tym historyczne obiekty (wojskowe bunkry, twierdze, zamki krzyżackie), parki roślin i zwierząt, wiele ścieżek rowerowych, spływy kajakowe, wynajem łodzi motorowych, żaglówek, windsurfing, holowanie na bananie wodnym itd.

Sprawdź ofertę na:
www.wypozyczalnia.mazury.pl/houseboat-mazury

Produkcja oraz sprzedaż houseboat

Polska produkcja jachtów jest największa w Europie i druga co do wielkości na świecie. Niektórzy już nawet o tym wiedzą. Dzięki temu doświadczeniu powstały nowe firmy, które szybko odpowiedziały na nowe zapotrzebowanie na rynku światowym, czyli możliwość zakupu własnego domu na wodzie. Obecnie głównym celem zakupu takich houseboat’ów jest ich wynajem w urokliwych miejscach na cele hotelowe. Istotnie sprawdzają się one również jako pływające restauracje, bary, a także sauny – bardzo popularne m.in. w Finlandii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu houseboat bezpośrednio od producenta:
www.mboat.eu/houseboat

W powyższej ofercie znajdą Państwo zarówno małe domki na pływających platformach, średnie oraz duże, nawet do 15 metrów długości platformy. Takie jednostki są nadal uznawane jako łodzie motorowe i zgodnie z prawem można nimi pływać bez patentu, a na pokładzie może przebywać łącznie nawet 12 osób. Możliwości wykorzystania barek są bardzo szerokie, u nas można je wynająć m.in. jako houseboat Mazury.

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Giżycko, Mikołajki, Ruciane-Nida, Węgorzewo

Forma wypoczynku

Aktywny wypoczynek, Czarter jachtów, Hotel, Imprezy integracyjne

1 opinia dla Houseboat Mazury

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Houseboat Mazury”