Nautika 830

Nautika 830 czarter Mazury – świetne parametry jachtu w bardzo dobrej cenie

Jacht Nautika 830 przeznaczony dla 4 – 6 osób. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

 • 2 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 osób) i łazienka z toaletą morską i prysznicem z ciepłą wodą,
 • hard-top + nowe pełne zamknięcie zewnętrznego pokładu + ogrzewanie,
 • główny silnik Yamaha 30 KM na wtryskach – najcichszy silnik tej klasy na rynku,
 • ster strumieniowy dziobowy do łatwych manewrów w porcie,
 • najnowsze materace w kabinie oraz nowoczesne materace i oparcia w kokpicie.

Idealna na Mazury łódź spacerowo-motorowa zapewniająca max komfort wypoczynku dla 6-ciu osób. Max wyposażenie , a w tym ogrzewanie, ciepła woda, materace kokpit, dziób, pełne cabrio wokół kokpitu, sztywny dach, wysokiej jakości fotel sternika. Możliwy czarter bez patentu (nie wpływa to na Nautika 830 cena), nie wymagamy doświadczenia do prowadzeniu tego typu łodzi. Jeżeli potrzebujemy łodzi dla max 4 osób, oczekując równie dobrego wyposażenia, a budżet nasz jest ograniczony wówczas warto wynająć łódź Laguna 700. Większą przestrzeń, bo aż 3 kabiny + salon znajdziemy na jachcie Futura 860.

Bezpieczeństwo na Mazurach przede wszystkim, gwarancją jest czarter jachtu Nautika 830

Ten jacht motorowy idealnie nadaje się do czarteru na Mazurach. Jacht motorowy Nautika 830 do czarteru na Mazurach to doskonały wybór dla każdego, kto chce poznać jeziora i rzeki regionu. Posiada dwie kabiny sypialne i salon i może wygodnie pomieścić do sześciu osób. Łatwa nawigacja łodzi sprawia, że idealnie nadaje się do odkrywania regionalnych dróg wodnych, a jej przestronne wnętrze zapewnia dużo miejsca na relaks podczas podróży.

Gwarantem bezpieczeństwa są szerokie półpokłady, a dokładnie przejścia burtowe z rufy na dziób. Spokojnie przechodzić może każdy bez obawy o wypadnięcie – szerokość burty jest na co najmniej 2 stopy, od dołu zabezpiecza nas sztywny reling, a od góry na hardtopie mamy handreling, którego powinniśmy zawsze trzymać się swoją jedną dłonią. Innym istotnym elementem systemu bezpieczeństwa jachtu Nautika 830 są nisko położone burty, zatem łatwo można z jachtu zeskoczyć na pomost, jak również platforma rufowa, która otacza silnik – jest ona na wysokości wody, zatem z łatwością wychodzimy i wchodzimy na łódź jak tylko stajemy tyłem łodzi do kei.

Delphia 830 z Olecka na Mazurach – stocznia łodzi zlokalizowana blisko Giżycka i Węgorzewa

Nautika to bardzo luksusowa łódź z kadłubem w całości wykonanym ze szkliwa i laminatu przez olecką stocznię Delphia. Gwarantuje to bezpieczeństwo załogi w przypadku jakichkolwiek wypadków lub sytuacji awaryjnych. Nautika 830 ma dwa pokłady, górny i dolny pokład. Górny pokład może pomieścić do 8 osób i posiada bardzo szeroki półpokład, który można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do opalania lub jedzenia na świeżym powietrzu. Cechą wyróżniającą ten jacht motorowy są obniżone i bardzo szerokie półpokłady, które gwarantują bezpieczeństwo załodze, co zostało już opisane w poprzednim akapicie. Najbardziej luksusowe wrażenia dostarczają największe jachty Futura 36 z 4 kabinami lub Futura 40 z 3 kabinami (każda z indywidualną łazienką) + z dużym tarasem na rufie i dachu.

Jachty Nautika 830 są od lat niezwykle popularne na Mazurach: wiele tych łodzi możemy spotkać w Giżycku w porcie, czy płynąc na Mikołajki. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że nie ma znaczenia od kogo wynajmiemy łódź (niby każdy czarter w Giżycku jest taki sam), a okazuje się, że łódź łodzi nie jest równa. Łodzie o długości 8,30 m nie zawsze były robione w całości przez stocznię Delphia. Większość łodzi była wykonywana samodzielnie przez mniej lub bardziej doświadczonych szkutników na Mazurach. Zastosowane materiały, jakość wykonania mebli, zainstalowane urządzenia diametralnie różnią się w poszczególnych jednostkach. Bardzo dobrze wykonanym jachtem Nautika 830 jest jednostka w firmie w Ogonkach, obok Węgorzewa: Nautika 830.

Model ma zabudowę ponadczasową, czyli jest zrobiona z profesjonalnych trwałych, materiałów marynistycznych. Stabilny dach hard-top, a także nowe od tego roku materace w środku oraz zewnętrzne (kompletnie nieprzemakalne) + nowa podłoga kokpitu + nowe zamknięcie kokpitu tzw. bimini.

Informacje dodatkowe

Długość

8,30 m

Szerokość

2,90 m

Miejsc do spania

6

Silnik

Yamaha 30 KM

1 opinia dla Nautika 830

 1. 5 z 5

  Przemek

  W tamtym roku byłem pierwszy raz z rodziną na Mazurach. Czarter jachtu motorowego bez patentu Nautika 830 okazał się rewelacyjnym pomysłem. Łatwo można się po nim poruszać. Jest dużo miejsca w ciągu dnia, jak i do spania. Mamy piękne zdjęcia z wakacji. Popłynęliśmy do Giżycka. Niesamowita sprawa. Polecam każdemu!

Dodaj opinię

Original price was: 480.00 zł.Current price is: 409.00 zł.

Jacht motorowy Nautika 830 do czarteru w miejscowości Ogonki przy Węgorzewie. Kluczowe cechy łodzi:

 • 2 kabiny + salon + łazienka (WC stacjonarne + prysznic)
 • ultra cichy silnik Yamaha 30 KM na wtryskach
 • nowe wszystkie materace oraz bimini

Zarezerwuj online (wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę):

LAST MINUTE: dodatkowe 200 - 400 PLN obniżki na każdy tygodniowy czarter na hasło: atrakcje mazury (można podać w wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Kategorie: , , , , ,