Nautika 830

430.00

wypożyczalnia mazury

+48 792 591 895

ul. Sztynorcka 6, 11-600 Ogonki, Węgorzewo

Cena dotyczy 1 dnia czarteru w maju.

Opis

Jacht Nautika 830 przeznaczony dla 6 osób. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

  • 2 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 osób) i łazienka z toaletą morską i prysznicem z ciepłą wodą,
  • hard-top + nowe pełne zamknięcie zewnętrznego pokładu + ogrzewanie,
  • główny silnik Yamaha 30 KM na wtryskach – najcichszy silnik tej klasy na rynku,
  • ster strumieniowy dziobowy do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsze materace w kabinie oraz nowoczesne materace i oparcia w kokpicie.

Idealna na Mazury łódź spacerowo-motorowa zapewniająca max komfort wypoczynku dla 6-ciu osób. Max wyposażenie , a w tym ogrzewanie, ciepła woda, materace kokpit, dziób, pełne cabrio wokół kokpitu, sztywny dach, wysokiej jakości fotel sternika. Możliwy czarter bez patentu, nie wymagamy doświadczenia do prowadzeniu tego typu łodzi. Jeżeli potrzebujemy łodzi dla max 4 osób, oczekując równie dobrego wyposażenia, a budżet nasz jest ograniczony wówczas warto wynająć łódź Laguna 700. Większą przestrzeń, bo aż 3 kabiny + salon znajdziemy na jachcie Futura 860.

Bezpieczeństwo na Mazurach przede wszystkim, gwarancją jest czarter jachtu Nautika 830

Ten jacht motorowy idealnie nadaje się do czarteru na Mazurach. Jacht motorowy Nautika 830 do czarteru na Mazurach to doskonały wybór dla każdego, kto chce poznać jeziora i rzeki regionu. Posiada dwie kabiny sypialne i salon i może wygodnie pomieścić do sześciu osób. Łatwa nawigacja łodzi sprawia, że idealnie nadaje się do odkrywania regionalnych dróg wodnych, a jej przestronne wnętrze zapewnia dużo miejsca na relaks podczas podróży.

Nautika to bardzo luksusowa łódź z kadłubem w całości wykonanym ze szkliwa i laminatu przez olecką stocznię Delphia. Gwarantuje to bezpieczeństwo załogi w przypadku jakichkolwiek wypadków lub sytuacji awaryjnych. Nautika 830 ma dwa pokłady, górny i dolny pokład. Górny pokład może pomieścić do 8 osób i posiada bardzo szeroki półpokład, który można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do opalania lub jedzenia na świeżym powietrzu. Cechą wyróżniającą ten jacht motorowy są obniżone i bardzo szerokie półpokłady, które gwarantują bezpieczeństwo załodze.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

1 opinia dla Nautika 830

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nautika 830”