Czarter Ruciane-Nida

Wspomnienia po wizycie na południu krainy Wielkich Jezior Mazurskich, są zgoła u każdego takie same: mnóstwo drzew, gęste lasy, wąskie i głębokie jeziora rynnowe. Wybierając czarter jachtów Ruciane-Nida mamy pewność, że podczas naszej przygody na jachcie motorowym takie właśnie nas czekają widoki.

Jest wiele innych miejsc, które również warto odwiedzić podczas letnich wakacji, ale Ruciane-Nida to jedno z tych miejsc, które zdecydowanie warto wybrać, decydując się na żeglugę po Mazurach, m.in. czarter Ruciane-Nida. Popularność jako destynacja turystyczna Ruciane-Nida zyskała dzięki dwóm czynnikom: bliskości do Warszawy oraz dziewiczemu stanowi przyrody otaczających ją puszcz. Sprawdź wszystkie atrakcje w Rucianem-Nida, dostępne na naszym portalu.

Jachty żaglowe oraz motorowe w Rucianem-Nida, dobry czarter dla zaawansowanych pasjonatów wodniactwa

Czarter jachtów Ruciane-Nida, to ogromny potencjał do dobrej zabawy i rozbudowy swoich żeglarskich kompetencji. To jeden z najlepszych sposobów na zwiedzanie okolicy, a jednocześnie można dowiedzieć się więcej o żeglarstwie. Żeglarstwo to niesamowite przeżycie, którym można dzielić się z członkami rodziny lub przyjaciółmi. Będziesz mógł cieszyć się pięknem przyrody i jednocześnie dobrze się bawić. Dlatego jesteśmy tutaj, aby zaoferować Ci wszelkiego rodzaju jachty do wynajęcia w Rucianem-Nida, które są gotowe zabrać Cię w niezapomnianą podróż! Prosimy zwróć szczególną uwagę na małe łodzie motorowej, dostępne na godziny, jak i duże jachty motorowe dostępne do czarteru również w opcji bez patentu, co daje niezwykłe możliwości dla każdego polskiego turysty, niebędącego wykwalifikowanym sternikiem.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z szerszą ofertą czarteru jachtów w innych miejscowościach.

Przestrzenne jachty, niczym pływające domy, czyli houseboat Ruciane-Nida

Houseaboat Mazury, czyli łódź skwalifikowna, jako motorowa, cechuje się dużą powierzchnią pokładu i przestronnym wnętrzem. Houseboat Ruciane-Nida, to oferta zawierajace jednostki mogące pomieścić nawet 10 osób. Jakie jachty składając się wówczas z dwóch-czterech sypialni, dwóch łazienek, salonu, kuchni, jadalni i dużej ilości komór ładunkowych. Jachty klasy houseboat osiągają maksymalną prędkość 8 węzłów (15 km/h) – w rzeczywistości są to prędkości zbliżone do 10 km/h, dzięki czemu zgodnie z polskim prawem, nie trzeba mieć patentu na prowadzenie tego typu łodzi motorowej na Mazurach.

Filtruj