Czarter Ryn

Ryn słynie z robiącego wrażenie zamku krzyżackiego, wznoszącego się nad skrajem rynnowego, długiego jeziora. Żeglarzom płynącym z północnego Węgorzewa, Ryn przyświeca jako cel ich wojaży. Czarter jachtów Ryn, to przede wszystkim łodzie żaglowe - na motorówki zapraszamy do Giżycka.

Port w Rynie znajduje się na zachodzie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Ekomarina w samym centrum miasta została wybudowana kilka lat temu, zatem jest to nowoczesny i przemyślany mazurski port, do którego żeglarze płyną niczym ziemia obiecana. Obok zamku na miejscu starej wioski rybackiej władze pruskie wybudowały niewielki port. Miało być miejscem, w którym statki towarowe mogły dostarczać towary do transportu w głąb lądu. Był też czas, że porty w Rynie przechodziły szeroko zakrojoną przebudowę po kilkuletnim zamknięciu z powodu trudności finansowych spowodowanych ich położeniem z dala od jakiegokolwiek większego miasta lub szlaku komunikacyjnego.

Małe miasteczko Ryn z ofertą czarteru jachtów oraz wynajmu łodzi

Ryn to małe miasteczko w północno-wschodniej Polsce. Położone jest nad jeziorem Ryn, około 250 kilometrów na wschód od Gdańska. Miasto liczy ok. 3 tys. mieszkańców i jest siedzibą Gminy Ryn. Czarter jachtów w Rynie znany z długich i wąskich jezior oraz otaczających lasów. Leży we wschodniej części historycznej pruskiej prowincji Prusy Królewskie (zwane również Prusami Polskimi) i graniczy z Warmią od zachodu oraz niedaleko ma do granicy z Rosją na północ.

Czarter jachtów Ryn, to przede wszystkim żaglówki dostępne do czarteru na patent. Jachty mogą pomieścić nawet 12 osób, a ich udogodnienia obejmują, pokład słoneczny, dobrze wyposażone kabiny, toaletę, kuchnię i wiele innych. Czarter jachtu to rodzaj wynajmu, który daje możliwość wypożyczenia łodzi na krótki okres czasu przed sezonem oraz na 7 dni w sezonie. Niektóre czartery jachtów motorowych są dostępne na godziny, inne na dzień lub tydzień. Koszt czarteru jachtu w Rynie różni się w zależności od wielkości, marki i modelu łodzi oraz czasu jej wypożyczenia. Jeżeli poszukują Państwo możliwości czarteru w innej miejscowości na Mazurach, wówczas prosimy sprawdzić inne kategorie.

Wynajem barek na wodzie i domków, czyli houseboat Ryn

Houseboat Ryn to barka mieszkalna na mazurskim jeziorze. Może pomieścić do 10 osób. Barka znajduje się w centrum Mazur, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych i popularnych miejscowości.

Łódź mieszkalna to rodzaj łodzi ze wszelkimi atrybutami domu. Projekt wnętrza zazwyczaj obejmuje salon, kuchnię i łazienkę. Houseboat'y w Rynie można wynajmować głównie na tydzień i często można go znaleźć w miejscach, w których nie ma hoteli ani apartamentów.

Łodzie mieszkalne houseboat są zwykle postrzegane jako alternatywa dla hoteli w Rynie - zwłaszcza w obszarach, w których nie ma dostępnych hoteli ani apartamentów. Stanowią bardziej przystępną cenowo alternatywę dla osób, które chcą zostać na dłużej. Mogą być również używane jako stałe miejsca zamieszkania i często mają wystarczająco dużo miejsca do gotowania i spania, dzięki czemu nie musisz wychodzić z łodzi houseboat, gdy chcesz zjeść lub spać.

Filtruj