Laguna 700 Cruiser

Jacht Laguna 700 czarter na Mazurach – łódź dostępna w Węgorzewie i Giżycku

Laguna 700 Cruiser jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych houseboat–ów bez patentu na wodach śródlądowych, a szczególnie w obszarze wód Wielkich Jezior Mazurskich. Jeden z faworytów jachtów z załogą do czterech osób, a w szczególności rodzin, które chcą wypocząć wśród wodnej fauny i flory Mazur.

Wygodnie przystosowana do wypoczynku i noclegu, na całe tygodnie czarteru w okresie wakacyjnym i poza nim dla 2 lub 4 osób (maksymalny nocleg dla 5). Najczęściej wybierana przez grupę żeglarzy i motorowodniaków. Jeżeli potrzebujemy bardziej przestrzennej łodzi lub nasza załoga liczy 6 osób warto rozważyć wówczas jacht Nautika 830 lub Futura 860. Łódź spacerowa to istny dom na wodzie, różniący się tym, że nie jest na stałe związany z konkretnym miejscem. Za pomocą spalinowego silnika zaburtowego Yamaha 20 KM, wyposażonego w śrubę uciągową, nasi klienci mogą przemieszczać się, gdzie tylko zechcą, wzdłuż wodnych szlaków Mazur.

Wyposażenie nowej Laguny 700 Cruiser: hard-top, silnik Yamaha 20 KM

Wyposażona jest we wszystko, co potrzebne do długich, jak i krótszych rejsów. Jest gdzie gotować, gdyż jacht ma własną kuchenkę i bezpieczną butlę gazową, własne naczynia i dwa rozkładane stoliki przeznaczone do wspólnych posiłków całej załogi. Jacht Laguna posiada także łazienkę z umywalką oraz WC morskie ze zbiornikiem na fekalia. Duży zbiornik na wodę zasila umywalki w kuchni i WC oraz prysznic zewnętrzny z którego tryska zarówno ciepła jak i zimna woda. Ciepła woda podgrzewana jest w 40 litrowym bojlerze zasilanym prądem z portu. Po podłączeniu się do kei za pomocą 20 m przewodu (jest na wyposażeniu) prostownik zaczyna ładować 2 akumulatory, a załoga może korzystać z instalacji 220V (takiej jak w domach).

Załoganci w wolnych chwilach mogą oglądać słuchać radia, czytać książki, bądź opalać się na przestronnym pokładzie zewnętrznym. W gorszych warunkach pogodowych cała załoga może schować się pod sztywnym dachem, który osłania kokpit (z boków hard-topu spuszczane są boczne materiałowe ściany, zwane cabrio) oraz włączyć ogrzewanie postojowe Webasto podczas, gdy sternik czuwa za kołem sterowym, operując także sterem strumieniowym marki Vetus. Tak starannie wykonaną oraz bogato wyposażoną łódź Laguna 700 możemy znaleźć wyłącznie we flocie czarterowej w Ogonkach obok Węgorzewa: Laguna 700.

Projekt Stoczni Jachtowej Sułkowskiego – prestiżowe nagrody, doceniony w Niemczech

Projekt Bartosza Sułkowskiego, absolwenta Politechniki Gdańskiej, został nagrodzony przez Królewskie Stowarzyszenie Okrętowców. Konstrukcja kadłuba Laguny 700 oparta jest na tradycyjnym stylu europejskich kutrów pływających po kanałach w Holandii oraz w Niemczech. Duże przeszklenie kabiny, 4 otwierane okiena, oraz pełna szyba sternika w kokpicie zapewnia dobrą widoczność oraz dużo światła, niezbędnego do dobrego wypoczynku w łonie natury. Atuty jachtu, to: nieduże zanurzenie, wygodna przestrzeń do życia, wyposażenie kuchni, łazienki oraz ogrzewanie – niezbędne do tygodniowego czarteru łodzi na Mazurach.

Informacje dodatkowe

Długość

7,50 m

Szerokość

2,50 m

Miejsc do spania

4+1

Silnik

Yamaha 20 KM

1 opinia dla Laguna 700 Cruiser

  1. 5 z 5

    Agnieszka

    Idealna łódź motorowa dla rodziny 2+3. Zaskoczyło nas, że na Lagunie 700 jest po prostu wszystko co potrzebne do życia przez cały tydzień. Polecamy wynajem łodzi w firmie Wypożyczalnia Mazury.

Dodaj opinię

Original price was: 350.00 zł.Current price is: 309.00 zł.

Łódź motorowa Laguna 700 do wynajmu w miejscowości Ogonki przy Węgorzewie. Kluczowe cechy łodzi:

  • 2 dwuosobowe koje + salon + łazienka (WC stacjonarne)
  • sztywny dach nad kokpitem, prysznic na kokpicie
  • nowe wszystkie meble, materace, bimini

Zarezerwuj online (wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę):

LAST MINUTE: dodatkowe 200 - 400 PLN obniżki na każdy tygodniowy czarter na hasło: atrakcje mazury (można podać w wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Kategorie: , , ,