Futura 860

Jacht motorowy Futura 860 przeznaczony dla nawet 6 osób (3 kabiny i wspólny salon). Najważniejsze cechy tego jachtu typu houseboat:

  • 3 kabiny dwuosobowe, salon (możliwość noclegu dla 1 osoby) i łazienka z toaletą stacjonarną i prysznicem z ciepłą wodą,
  • hard-top + nowe pełne zamknięcie zewnętrznego pokładu + ogrzewanie,
  • główny silnik stacjonarny Vetus 33 KM,
  • duży ster strumieniowy dziobowy do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsze materace w kabinie oraz materace i oparcia w kokpicie + sundeck.

Futura 860 należy do konstrukcji niezwykle charakterystycznych na jeziorach Mazurskich o kształcie na tyle eleganckim, że żadna inna stocznia nie czuła się gotowa, aby dorównać jej w swoich produktach. To fakt, że kontynuacją Futury jest obecnie produkawne Stillo 30, ale nowe wydanie ma już nowego właściciela, który musiał zmienić wygląd zewnętrzny na tyle istotnie, aby jednoznacznie rozróżnić oba modele.

Ponadczasowa konstrukcja, wyjątkowy styl jachtu Futura 860 dostępnego do czarteru na Mazurach

Myśl techniczna projektantów Futury 860, łodzi typu houseboat, skupiona była na uzyskaniu dużej przestrzeni do wygodnego życia dla nawet 6 osób – najważniejsze założenia, to 3 osobe kabiny, wspólny salon z kuchnią oraz wspólny pokład górny, osłonięty sztywnym dachem, dużym przeszkleniem od przodu oraz materiałowymi, przeźroczystymi ścianami, zamykającymi cały kokpit. Jacht o długości prawie 9 m ma zainstalowany silnik diesl’a dzięki czemu jest on dzielny nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych, a instalacja chłodząca silnik przekazuje ciepło do bojlera, przez co mamy ciepłą wodę w prysznicu i wszystkich kranach niemalże „za darmo”.

Przy założeniu, że na jachcie mają przebywać co najmniej 4 osoby, wówczas wybór Futury staje się pod względem komfortu życia, jak i podziału kosztu czarteru na wszystkich uczestników rejsu, bardzo uzasadniony. Jeżeli wybieramy się w 2 pary lub chcemy trochę zmniejszyć cenę za wynajem łodzi, wówczas zachęcamy do spradzenia oferty czarteru jachty Nautika 830. Dla pary lub rodziny z dziećmi podstawowym wyborem na pierwszy rejs po Mazurach powinna być łódź Laguna 700 z niemalże wszystkimi wygodami wymienionych w tym opisie jachtów (może z wyjątkiem prysznica w kabinie). Podczas przeglądania naszej oferty zapytaj jaka Futura 860 cena będzie za poszczególny okres.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów, Houseboat

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Futura 860”

Original price was: 560.00 zł.Current price is: 489.00 zł.

Jacht motorowy Futura 860 do czarteru w miejscowości Ogonki przy Węgorzewie. Kluczowe cechy łodzi:

  • 3 kabiny + salon + łazienka (WC stacjonarne + prysznic)
  • silny ster strumieniowy 3 kW
  • nowe wszyskie materace oraz bimini

Zarezerwuj online (wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę):

FIRST MINUTE: (tylko teraz!) dodatkowe 200 - 400 PLN obniżki na każdy tygodniowy czarter na hasło: atrakcje mazury (można podać w wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Kategorie: , , , , , ,