Mazurolandia

Mazurolandia, to niezwykle ciekawe miejsce, zapewniające moc wrażeń i mnóstwo atrakcji. Wszyscy rodzice z dziećmi, przebywający na Mazurach, powinni koniecznie tu zajrzeć.

W Mazurolandii znajdziemy przede wszystkim Park Miniatur – z niezwykle dokładną precyzją zostały odtworzone najbardziej znane obiekty na Mazurach – stare zabytki i najciekawsze miejsca, takie jak: pałac w Sztynorcie i Drogoszachbazylika w św. Lipce, krzyżackie zamki, twierdza Boyenkwatera militarna III Rzeszy w Gierłoży, a także mosty w Stańczykach. Większość obiektów przedstawiona została w skali 1:25.

Dla trochę starszych, gospodarze przewidzieli wystawę broni z II wojny światowej: prawdziwe eksponaty oraz wiernie odtworzone repliki uzbrojenia żołnierzy. Warto też zajrzeć na poligon i skorzystać z możliwości przejażdżki militarnymi pojazdami.

Wejście na teren parku jest odpłatne, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pod wskazanymi danymi.

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Kętrzyn

Zwiedzanie

Dla dzieci, Muzeum

1 opinia dla Mazurolandia

  1. 5 z 5

    Super :)

    Miejsce do polecenia:) byliśmy z mężem i córeczką 9miesieczną. Pojechaliśmy dość późno bo ok. 16 dopiero byliśmy na miejscu. Córce się naprawdę podobało, w szczególności dwie sale zabaw, masa zabawek sensorycznych, basen z kulkami, trampolina, ciuchcia na zewnątrz. Bardzo dużo atrakcji za jedyną wejściówkę za nas ok. 40zl za dwie osoby i plus ciuchcia 10 zł ale jeździliśmy naprawdę długo, bo chyba z 10 okrążeń. Byliśmy ponad 2h ale gdyby nie pora myślę że śmiało moglibyśmy i z 4 h tam być. Napewno wrócimy w to miejsce, może tym razem w zimowej porze do miasteczka Świętego Mikołaja 😃

Dodaj opinię

Park Miniatur Warmii i Mazur

Parcz 7/1, 11-400 Kętrzyn