Rejsy Giżycko szybką motorówką

Wynajem motorówek, holowanie banana wodnego, wieczory panieńskie i kawalerskie

Leżąc na plaży niejeden z Was podziwiał wodne szaleństwa na bananie, kanapie, czy styl pływania narciarzy wodnych. To wszystko jest dostępne również dla Ciebie i Twoich znajomych!

Firma Wypożyczalnia Mazury posiada kunsztowną, świetnie wykończoną szybką motorówkę Nauticstar 203 SC z silnikiem Mercury 115 KM, mogącą pomieścić na swoim stylowym pokładzie nawet 10 osób (9 osób + profesjonalny sternik)!

Rejsy Giżycko szybką motorówką na Mazurach

motorówka z patentem Giżycko - rejsy ze sternikiem

Amerykańska linia jachtu oraz najlepsze hydrodynamiczne parametry dają gwarancję świetnej zabawy na wodzie. Zabierz swoją drugą połówkę, przyjaciół oraz rodzinę i zaplanuj rejs po Mazurach ze szczyptą adrenaliny.

Firma Wypożyczalnia Mazury oferuje profesjonalną usługę rozrywki na wodzie w dostosowanych do klienta wariantach:

  1. Rejs motorówką – szybki transport wodny do Giżycka, Węgorzewa, Mikołajek lub Rynu na obiad do wybranej restauracji lub hotelu. Na jachcie lodówka z zimnymi napojami i szampanem. Długość rejsu zależy od destynacji oraz życzenia klienta, a cena podawana jest dla 4 osób + nieduża dopłata za każdą kolejną osobę.
  2. Wycieczka krajoznawcza – wycieczka wokół najbardziej atrakcyjnych miejsc na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – tajemnicze wyspy, historia opuszczonych pałaców oraz przyrodnicze aspekty terenu. Sternik jachtu jest zarazem świetnym przewodnikiem po Mazurach. Standardowa wycieczka trwa 2h, a cena podawana jest dla 4 osób + nieduża dopłata za każdą kolejną osobę.
  3. Wodne szaleństwo na bananie, kanapie lub kole za motorówką – doświadczony skipper potrafi wywołać niesamowite fale na jeziorze, po których jazda na wybranym pompowanym przedmiocie generuje ekstremalne emocje. Standardowa zabawa trwa 15 min.
  4. Organizacja wieczorów kawalerskich i panieńskich, urodzin oraz imprez integracyjnych, w zakresie których należy indywidualnie kontaktować się z Wypożyczalnią Mazury.

Dokładne ceny za poszczególne rejsy w Giżycku oraz pozostałe usługi znajdują się na stronie www.

Sprawdź ofertę na:
www.wypozyczalnia.mazury.pl

Do zobaczenia na fali!

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat