Rejsy Giżycko / Mikołajki szybką motorówką

Leżąc na plaży niejeden z Was podziwiał wodne szaleństwa na bananie, kanapie, czy styl pływania narciarzy wodnych. To wszystko jest dostępne również dla Ciebie i Twoich znajomych!

Firma Wypożyczalnia Mazury posiada kilka pojemnych motorówek, z których każda może pomieścić na swoim stylowym pokładzie nawet 10 osób (9 osób + profesjonalny sternik)!

Amerykańska linia jachtu oraz najlepsze hydrodynamiczne parametry dają gwarancję świetnej zabawy na wodzie. Zabierz swoją drugą połówkę, przyjaciół oraz rodzinę i zaplanuj rejs po Mazurach ze szczyptą adrenaliny.

Firma Wypożyczalnia Mazury oferuje profesjonalną usługę rozrywki na wodzie w dostosowanych do klienta wariantach:

  1. Rejs motorówką – szybki transport wodny do Giżycka, Węgorzewa, Mikołajek lub Rynu na obiad do wybranej restauracji lub hotelu. Na jachcie lodówka z zimnymi napojami i szampanem. Długość rejsu zależy od destynacji oraz życzenia klienta, a cena podawana jest dla 4 osób + nieduża dopłata za każdą kolejną osobę.
  2. Wycieczka krajoznawcza – wycieczka wokół najbardziej atrakcyjnych miejsc na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – tajemnicze wyspy, historia opuszczonych pałaców oraz przyrodnicze aspekty terenu. Sternik jachtu jest zarazem świetnym przewodnikiem po Mazurach. Standardowa wycieczka trwa 2h, a cena podawana jest dla 4 osób + nieduża dopłata za każdą kolejną osobę.
  3. Wodne szaleństwo na bananie, kanapie lub kole za motorówką – doświadczony skipper potrafi wywołać niesamowite fale na jeziorze, po których jazda na wybranym pompowanym przedmiocie generuje ekstremalne emocje. Standardowa zabawa trwa 15 min.
  4. Organizacja wieczorów kawalerskich i panieńskich, urodzin oraz imprez integracyjnych, w zakresie których należy indywidualnie kontaktować się z Wypożyczalnią Mazury.

Prosimy o kontakt w celu poznania dokładnej ceny za poszczególne rejsy w Giżycku lub Mikołajkach oraz za pozostałe usługi.

Do zobaczenia na fali!

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Giżycko, Mikołajki, Węgorzewo

Forma wypoczynku

Aktywny wypoczynek, Czarter jachtów, Imprezy integracyjne

Zwiedzanie

Dla dzieci

1 opinia dla Rejsy Giżycko / Mikołajki szybką motorówką

  1. 5 z 5

    Tomek

    Motorówki poziom sztos. Cała firma miała dobry fun.

Dodaj opinię

Wynajem motorówek, holowanie banana wodnego, wieczory panieńskie i kawalerskie