Futura 40

1,350.00

wypożyczalnia mazury

+48 792 591 895

ul. Sztynorcka 6, 11-600 Ogonki, Węgorzewo

Cena dotyczy 1 dnia czarteru w maju.

Opis

Jacht Futura 40 przeznaczony dla 6 + max 2 dzieci. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

  • 3 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 dzieci), 3 łazienki z toaletami oraz prysznicami z ciepłą wodą,
  • daszek bimini nad zewnętrznym pokładem,
  • dodatkowy pokład do wypoczynku na dachu + flybridge, czyli dodatkowe sterowanie z dachu,
  • główny silnik diesel 80 KM,
  • 2 stery strumieniowe do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsza stylistyka, oczywiście ogrzewanie, szeroki kambuz, lodówka.

Jacht motorowy Futura 40 – duży houseboat do czarteru dla 8 osób

Jacht motorowy Futura 40 Grand Horizon nie został zaprojektowany w celu osiągania najwyższych prędkości. Myślą przewodnią był komfort, bezpieczeństwo i podróżowanie w harmonii z naturą. Dzięki rewolucyjnej koncepcji projektantów przestrzeń Futury 40 dostępnej do czarteru na Mazurach sprawia wrażenie, że łódź jest niesmaowicie duża.

Chociaż Futura 40 Mazury jest jedną z największych houseboat’ów, to większą przestrzeń noclegową (4 kabiny sypialniane) znajdziemy na jachcie Futura 36.

Do dyspozycji mamy dużą koję kapitańską na pokładzie dziobowym, robiącą wrażenie platformę kąpielową oraz zamknięty w kabinie salon wypoczynkowy. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi aż 50 m²! Na statku znajdują się 3 kabiny z 2 kojami każda. Każda kabina ma własną łazienkę z toaletą, umywalką, lustrem i szafą. Warunki są tutaj hotelowe. Przestronny salon jest wyposażony w dwie rozkładane sofy (z funkcją spania).

Konstrukcja umożliwia całej załodze znajdującej się na pokładzie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, wzajemną komunikację, a tym samym udział podczas cumowania w portach na Mazurach (m.in. Ekomarina Giżycko). W ten sposób nawet kapitan jest zawsze w centrum uwagi. Wygodne schody prowadzą na imponujący flybridge. Wypoczynek na dachu o powierzchni 10 m² jest jednym z najpopularniejszych miejsc na jachcie Futura 40.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

1 opinia dla Futura 40

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Futura 40”