Futura 40

Futura 40 Grand Horizon Mazury – cena czarteru Giżycko i Mikołajki

Jacht Futura 40 przeznaczony dla 6 + max 2 dzieci. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

 • 3 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 dzieci), 3 łazienki z toaletami oraz prysznicami z ciepłą wodą,
 • daszek bimini nad zewnętrznym pokładem,
 • dodatkowy pokład do wypoczynku na dachu + flybridge, czyli dodatkowe sterowanie z dachu,
 • główny silnik diesel 80 KM lub 150 KM (2 opcje),
 • 2 stery strumieniowe do łatwych manewrów w porcie,
 • najnowsza stylistyka, oczywiście ogrzewanie, szeroki kambuz, lodówka.

Istotnie jacht Futura 40 cena jest znacząca w porównaniu do innych modeli jachtów motorowych chociażby w Giżycku, natomiast nie cena gra tutaj najważniejszą rolę, a komfort życia na tym jachcie. Mianowicie do dyspozycji załogi mamy niezależne pokoje, każdy z indywidualną łazienką – patrząc mocno wstecz na Mazury z lat 90-tych to wyposażenie jest niebywałe, przecież każdy żeglarz byłby przygotowany do spania z pozostałą załogą we wspólnej mesie, o łazience nawet nigdy by nie pomyślał.

Jacht motorowy Futura 40 – duży hausboot do czarteru dla 8 osób

Jacht motorowy Futura 40 Grand Horizon nie został zaprojektowany w celu osiągania najwyższych prędkości. Myślą przewodnią był komfort, bezpieczeństwo i podróżowanie w harmonii z naturą. Dzięki rewolucyjnej koncepcji projektantów przestrzeń Futury 40 dostępnej do czarteru na Mazurach sprawia wrażenie, że łódź jest niesamowicie duża.

Chociaż Futura 40 Mazury jest jedną z największych houseboat’ów, to większą przestrzeń noclegową (4 kabiny sypialniane) znajdziemy na jachcie Futura 36.

Do dyspozycji mamy dużą koję kapitańską na pokładzie dziobowym, robiącą wrażenie platformę kąpielową oraz zamknięty w kabinie salon wypoczynkowy. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi aż 50 m²! Na statku znajdują się 3 kabiny z 2 kojami każda. Każda kabina ma własną łazienkę z toaletą, umywalką, lustrem i szafą. Warunki są tutaj hotelowe. Przestronny salon jest wyposażony w dwie rozkładane sofy (z funkcją spania).

Nawigowanie jachtem Grand Horizon z flybridge po mazurskich portach i kanałach

Konstrukcja Futury Grand Horizon umożliwia całej załodze znajdującej się na pokładzie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, wzajemną komunikację, a tym samym udział podczas cumowania w portach na Mazurach (m.in. Ekomarina Giżycko). W ten sposób nawet kapitan jest zawsze w centrum uwagi. Wygodne schody prowadzą na imponujący flybridge. Wypoczynek na dachu o powierzchni 10 m² jest jednym z najpopularniejszych miejsc na jachcie Futura 40. Pełną ofertę czarteru jachtu znajdziemy na stronie armatora Wypożyczalnia Mazury: Futura 40.

Flybridge jest to dodatkowa sterówka, umiejscowiona na dachu statku, zatem niedziwi teraz ta specyficzna angielska nazwa. Technologia ta nie jest niczym nowym, natomiast możliwość sterowania łodzią z innego miejsca zawsze powoduje dodatkowy koszt inwestycyjny. To piękna rzecz mieć możliwość cieszyć się z promieni słonecznych będąc na środku jeziora i zarazem nawigować swój jacht motorowy. Zdecydowanie lepiej jest wówczas również podziwiać krajobrazy Mazur, jak również nadbrzeża miejscowości płynąc po kanale Łuczańskim w Giżycku czy przez jezioro mikołajskie.

Informacje dodatkowe

Długość

11,40 m

Szerokość

3,50 m

Miejsc do spania

6+2

Silnik

Yanmar 80 KM

1 opinia dla Futura 40

 1. 5 z 5

  Bogan

  Arcydzieło, pływający dom. Czarter jachtu Futura 40 na Mazurach zawsze przenosi mnie na ten unikalny poziom relaksu. Polecam wszystkim warszawiakom.

Dodaj opinię

1,350.00 

Jacht Futura 40 Grand Horizon dostępny w Mikołajkach w naszej ofercie houseboat do wynajmu Mazury. Ważne cechy jednego z najbardziej przestrzennych jachtów na Mazurach:

 • 3 sypialnie + 3 łazienki (w każdej WC + prysznic)
 • flybrige (taras na dachu z dodatkowym sterowaniem)
 • wydłużona platforma na rufie + daszek
 • silnik 80 KM lub 150 KM

Czarter Futura 40 jest dostępny po mailowym sprawdzeniu dostępności (zapytaj o Futura 40 cena). Serdecznie zapraszamy do czarteru naszej floty jachtów motorowych na Mazurach. Cena za dobę przed sezonem.