Futura 36

1,100.00

wypożyczalnia mazury

+48 792 591 895

ul. Sztynorcka 6, 11-600 Ogonki, Węgorzewo

Cena dotyczy 1 dnia czarteru w maju.

Opis

Jacht Futura 36 przeznaczony dla 8 + max 2 dzieci. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

  • 4 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 dzieci) i łazienka z toaletą morską i prysznicem z ciepłą wodą,
  • daszek bimini nad zewnętrznym pokładem,
  • dodatkowy pokład do wypoczynku na dachu,
  • główny silnik diesel 80 KM,
  • 2 stery strumieniowe do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsza stylistyka, oczywiście ogrzewanie, szeroki kambuz, lodówka.

Jacht motorowy Futura 36 – duży houseboat do czarteru dla 8 -10 osób

Powiedzmy, że jest to pływające mieszkanie, które daje poczucie wolności na wodzie, a jednocześnie zapewnia wystarczającą prywatność podczas Twoich wakacji na Mazurach. Projekt jachtu Futura 36 został opracowany w taki sposób, aby odpowiadał całkowitej powierzchni mieszkalnej 45 m2. Różne innowacje oraz praktyczne rozwiązania sprawiają, że czarter Futury 36 w Giżycku lub Mikołajkach jest po prostu samą przyjemnością. Jeżeli potrzebujemy nieco mniejszej (tym samym tańszej łodzi), zachowując poziom luksusu zapraszamy na jacht Stillo 30.

Jakość jest zawsze pierwszym celem producenta tego jachtu, czyli stoczni Cobra Yachts. Do wykonania relingów użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej, a do wykonania pokładu – litego drewna tekowego. Blaty kuchenne są zrobione z prawdziwego granitu, co nadaje łodzi Futura 36 szlachetny urok. Kupując jacht Futura 36 w stoczni sam określasz indywidualny jego charakter, ponieważ możesz go skonfigurować według własnej wizji.

Nasza wersja houseboat’a Futura 36 na Mazurach jest z czterema kabinami, a także z jedną łazienką. Kokpit z przedłużoną platformą kąpielową jest osłonięty relingami, daszkiem, a ratanowe meble nie przestraszą się złej pogody. Górny pokład może być używany jako pokład słoneczny, niestety nie jako pełny flybridge ze stanowiskiem sterowania. Taki luksus znajdziemy na jachcie Futura 40 – większym bracie ze stoczni Cobra Yachts.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Futura 36”