Futura 36

Futura 36 czarter Mazury – 4 kabiny, łazienka, dobra cena

Jacht Futura 36 przeznaczony dla 8 + max 2 dzieci. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

  • 4 kabiny, salon (możliwość noclegu dla 2 dzieci) i łazienka z toaletą morską i prysznicem z ciepłą wodą,
  • daszek bimini nad zewnętrznym pokładem,
  • dodatkowy pokład do wypoczynku na dachu,
  • główny silnik diesel 80 KM,
  • 2 stery strumieniowe do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsza stylistyka, oczywiście ogrzewanie, szeroki kambuz, lodówka.

Jeden z najbardziej pożądanych houseboat’ów na Mazurach, czyli Futura 36 z 4 kabinami gwarantuje dużą przestrzeń dla nawet 3 rodzin lub 4 par, a dzieląc koszt czarteru na 8 osób mamy naprawdę bardzo korzystną cenę za wakcje na jachcie na Mazurach. Niezależne zamykane koje, przestrzenny salon w kabinie na pokładzie górnym, duży taras na rufie, sundeck na dziobie oraz taras z materacami do wypoczynku na dachu.

Jacht motorowy 36 stóp od Cobra Yachts – duży houseboat do czarteru dla 8 -10 osób

Powiedzmy, że jest to pływające mieszkanie, które daje poczucie wolności na wodzie, a jednocześnie zapewnia wystarczającą prywatność podczas Twoich wakacji na Mazurach. Projekt jachtu Futura 36 został opracowany w taki sposób, aby odpowiadał całkowitej powierzchni mieszkalnej 45 m2. Różne innowacje oraz praktyczne rozwiązania sprawiają, że czarter Futury 36 w Giżycku lub Mikołajkach jest po prostu samą przyjemnością. Jeżeli potrzebujemy nieco mniejszej (tym samym tańszej łodzi), zachowując poziom luksusu zapraszamy na jacht Stillo 30 lub podobny w jeszcze lepszej cenie jacht Futura 860.

Jakość jest zawsze pierwszym celem producenta tego jachtu, czyli stoczni Cobra Yachts. Do wykonania relingów użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej, a do wykonania pokładu – litego drewna tekowego. Blaty kuchenne są zrobione z prawdziwego granitu, co nadaje łodzi Futura 36 szlachetny urok. Kupując jacht Futura 36 w stoczni sam określasz indywidualny jego charakter, ponieważ możesz go skonfigurować według własnej wizji. Więcej zdjęć i dokładne parametry jachtu są dostępne na stronie Wypożyczalni Mazury: Futura 36.

Jacht Futura 36 Giżycko, Mikołajki – silnik Vetus 80 KM, stabilna, duża motorówka

Nasza wersja hausboot’a Futura 36 na Mazurach jest z czterema kabinami, a także z jedną łazienką. Kokpit z przedłużoną platformą kąpielową jest osłonięty relingami, daszkiem, a ratanowe meble nie przestraszą się złej pogody. Górny pokład może być używany jako pokład słoneczny, niestety nie jako pełny flybridge ze stanowiskiem sterowania. Taki luksus znajdziemy na jachcie Futura 40 – większym bracie ze stoczni Cobra Yachts.

Dzięki mocnemu, stacjonarnemu silnikowi diesel’a o mocy 80 KM od holenderskiego producenta Vetus, jacht Futura 36 czarter Mazury, to sama przyjemność oraz gwarancja bezpieczeństwa – nie musimy przejmować się, że zła pogoda „dopadnie nas” na środku jeziora w Giżycku czy nieopodal Mikołajek. Przepłynięcie naszą jednostką z tak mocnym silnikiem będzie bardzo prostym i szybkim zadaniem. Osiągamy w tym przypadku prędkość ok 11-12 km/h, a znając mazurskie realia, to nie jest problemem dobicie do jakiegokolwiek portu w okolicach m.in. Giżycka.

Informacje dodatkowe

Długość

11,0 m

Szerokość

3,50 m

Miejsc do spania

8+2

Silnik

Vetus 80 KM

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Futura 36”

1,100.00 

Houseboat Futura 36 z 4 kabinami dostępny w Mikołajkach oraz Giżycku w naszej ofercie jachtów do wynajmu Mazury. Istotne cechy tej jednostki:

  • 4 sypialnie + 1 łazienka (WC + prysznic)
  • taras na dachu z materacami
  • duży pokład zewnętrzny i salon w kabinie
  • silnik 80 KM

Czarter Futura 36 jest dostępny po mailowym sprawdzeniu dostępności (zapytaj o Futura 36 cena). Serdecznie zapraszamy do wynajęcia jednego z naszej floty jachtów motorowych na Mazurach.