Deski SUP

Wypożyczalnia desek SUP w Węgorzewie, 20 km od Giżycka

Pojezierze Mazurskie jest ważnym ośrodkiem turystycznym w Polsce. Ma ponad 1000 jezior i zajmuje powierzchnię około tysięcy kilometrów kwadratowych. Jest także domem starych polskich parków narodowych oraz przepięknych parków krajobrazowych.

Wypożyczalnia desek SUP jest dostępna w wielu miejscowościach na Mazurach. Tych, którzy chcą spróbować tego nowego sposobu uprawiania sportów wodnych zapraszamy do Węgorzewa do naszej wypożyczalni nad jeziorem Święcajty. W ofercie mamy padle, pianki i kamizelki, dodatkowo prowadzimy szkolenia z windsurfingu, a także mamy łodzie wędkarskie do wynajmu.

Spływ rzeką deskami SUP na Mazurach

Spływ rzeką ma wiele zalet. Po pierwsze, masz szansę doświadczyć natury w sposób, w jaki niewielu ludzi kiedykolwiek to robi. Masz również możliwość poznania niektórych z najpiękniejszych zakątków Mazur. A jeśli interesują Cię sporty i zajęcia na świeżym powietrzu, spodoba Ci się spędzanie czasu na wodzie. Możesz także zabrać swoją rodzinę w podróż, którą zapamiętają przez wiele lat.

Ale co, jeśli nigdy wcześniej nie pływałeś na raftingu? A może nie jesteś pewien, czy to dla Ciebie? Cóż, istnieje wiele sposobów dla początkujących, aby zaangażować się w tę aktywność. Nasza firma oferuje deski SUP wraz z spływami kajakowymi, więc początkujący mogą spróbować raftingu bez obawy o zmoknięcie lub utrzymanie się na powierzchni

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Aktywny wypoczynek, Imprezy integracyjne

Zwiedzanie

Dla dzieci

1 opinia dla Deski SUP

  1. 5 z 5

    Dolnoślązaczka

    Fachowa obsługa. Ceny myślę adekwatne. pan był tak uprzejmy, że podrzucił nam sprzęt na miejsce, bo nie zmieściliśmy się w samochód. Pływanie na SUP rewelacja!

Dodaj opinię

30.00 

Wypożyczalnia SUP na Mazurach, najlepszy sprzęt w atrakcyjnej cenie.

ul. Leśna 2, 11-600 Węgorzewo
Camping Rusałka nad jeziorem Święcajty

Cennik:

Zadzwoń i umów się na wynajem: