Ekomarina Giżycko

Nasze zaproszenie kierujemy do gości, którzy przybywają do Giżycka zarówno drogą wodną, jak i lądową. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – szerokie koje dla Twoich łodzi (można tutaj cumować największymi jachtami motorowymi takimi jak Futura 40, lub jego lekko krótszy brat houseboat Futura 36), camping pod kładką prowadzącą na molo w Giżycku, tawernę / restaurację, ślizgawkę, taras widokowy, mały plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, przestronny parking, dostęp do wody i prądu, prysznice, kuchnię, pralkę, suszarkę, a nawet deskę do prasowania i żelazko. Oczywiście, istnieje system zbierania ścieków i odpadów z łodzi (automatyczne pompy). Port jest monitorowany. Dostęp do Internetu – bezpłatny. Posiadamy również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Przystań pachnie nowością i choć nie wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, to administracja dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania turystów i mieszkańców.

Cennik

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Giżycko

Zwiedzanie

Port

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ekomarina Giżycko”

Przystani Ekomarina w Giżycku, to miejski port, zlokalizowany na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Niegocin – kilka minut spacerkiem od dworca kolejowego i autobusowego. Ekomarine znajduje się niemalże w centrum miasta, a jednak jest tu cicho i wszyscy nasi goście czują się bezpiecznie.

Godziny otwarcia