Stok narciarski Gołdap

CSR Piękna Góra + całoroczna kawiarnia

Centrum Sportowo – Rekreacyjne Piękna Góra to ośrodek narciarski położony na wschodnich zboczach Pięknej Góry (272 m n.p.m.). Jest to jeden z dwóch (obok stoku narciarskiego GołębiewSKI w Mikołajkach) ośrodków narciarskich w północnej Polsce z wyciągiem krzesełkowym. Do dyspozycji Gości oddano:
• wyciąg linowo – krzesełkowy przy trasie o długości 750 m,
• wyciąg orczykowy przy trasie o długości 650 m,
• wyciąg niskiego prowadzenia przy trasie o długości 200m.
Trasy narciarskie są oświetlone, sztucznie dośnieżane, utrzymane ratrakiem. Ponadto na terenie obiektu dostępna jest wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem istnieje możliwość wykupienia lekcji pod okiem instruktora.

CENNIK 2021

KARNETY:

10 podjazdów – 35 PLN

20 podjazdów – 65 PLN

30 podjazdów – 95 PLN

(+ kaucja zwrotna za karnet 20 PLN)

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU:

1 godzina – 20 PLN

2 godziny – 40 PLN

3 godziny – 60 PLN

Na szczycie Pięknej Góry znajduje się kawiarnia z podłogą obrotową – jedyna taka w regionie. W ciągu 50 minut można zatoczyć pełny krąg, podziwiając piękno krajobrazu polodowcowego, miasta Gołdap i Puszczy Rominckiej, w której są słynne mosty w Stańczykach.

Ośrodek oferuje również nocleg w zajeździe „Piękna Góra”. Obiekt dysponuje łącznie 60 miejscami noclegowymi. Są to kompleksowo wyposażone pokoje 1- , 2- osobowe oraz 2 apartamenty i pokój typu studio.

Dostępna jest również restauracja z regionalnymi potrawami. Szczególnie polecane są potrawy z dziczyzny i kartacze. W karcie dań znajdziemy takie specjały jak: stek z daniela, świeżyna z dziczyzny, polędwiczki z jelenia.

Przyjeżdżając samochodem nie musisz się martwić o miejsce postojowe – dostępny są 2 duże, bezpłatne parkingi na 200 miejsc.

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat

Konikowo 11, 19-500 Gołdap
Get directions
Godziny otwarcia:
pon. - czw.: 10:00 - 20:00 pt. - sob.: 09:00 - 21:00 niedz: 09:00 - 20:00

POLECANE:

czarter jachtów motorowych


kajaki gizycko - kajakowemazury.pl