Stok narciarski Gołdap

Centrum Sportowo – Rekreacyjne Piękna Góra to ośrodek narciarski położony na wschodnich zboczach Pięknej Góry (272 m n.p.m.). Jest to jeden z dwóch (obok stoku narciarskiego GołębiewSKI w Mikołajkach) ośrodków narciarskich w północnej Polsce z wyciągiem krzesełkowym.

Do dyspozycji Gości Pięknej Góry oddano wyciągi narciarskie:

 • linowo – krzesełkowy przy trasie o długości 750 m,
 • orczykowy przy trasie o długości 650 m,
 • niskiego prowadzenia przy trasie o długości 200m.

Trasy narciarskie są oświetlone, sztucznie dośnieżane, utrzymane ratrakiem. Ponadto na terenie obiektu dostępna jest wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem istnieje możliwość wykupienia lekcji pod okiem instruktora.

Kawiarnia na szczycie stoku w Gołdapii

Na szczycie Pięknej Góry znajduje się kawiarnia z podłogą obrotową – jedyna taka w regionie. W ciągu 50 minut można zatoczyć pełny krąg, podziwiając piękno krajobrazu polodowcowego, miasta Gołdap i Puszczy Rominckiej, w której są słynne mosty w Stańczykach.

Ośrodek oferuje również nocleg w zajeździe „Piękna Góra”. Obiekt dysponuje łącznie 60 miejscami noclegowymi. Są to kompleksowo wyposażone pokoje 1- , 2- osobowe oraz 2 apartamenty i pokój typu studio.

Dostępna jest również restauracja z regionalnymi potrawami. Szczególnie polecane są potrawy z dziczyzny i kartacze. W karcie dań znajdziemy takie specjały jak: stek z daniela, świeżyna z dziczyzny, polędwiczki z jelenia.

Przyjeżdżając samochodem nie musisz się martwić o miejsce postojowe – dostępny są 2 duże, bezpłatne parkingi na 200 miejsc.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Zimowy wypoczynek

Zwiedzanie

Dla dzieci, Punkt widokowy

Rodzaj jedzenia

Kawiarnia

1 opinia dla Stok narciarski Gołdap

 1. 5 z 5

  Kamil

  Polecam w 100 % ! Super miejsce na narty na Mazurach. Stok narciarski w Gołdapii jest zawsze dobrze przygotowany. Fajny klimat.

Dodaj opinię

Konikowo 11, 19-500 Gołdap

Godziny otwarcia:

 • pon. – czw.: 10:00 – 20:00
 • pt. – sob.: 09:00 – 21:00
 • niedz: 09:00 – 20:00