Sea Ray 265 Sundancer

Łodzie Sea Ray to ulubieniec miłośników spędzania wolnego czasu na wodzie. Motorówka Sea Ray 265 Sundancer to wszechstronna motorówka, która może być używana do różnych celów. Jeśli szukasz łodzi, która pozwoli Ci spędzić wolny czas w bardzo komfortowych warunkach, to motorówka Sea Ray jest dla Ciebie idealna.

Czarter Sea Ray 265 – luksusowa motorówka w Giżycku, port Wilkasy

Ta łódź ma wszystko, czego potrzebujesz, aby przeżyć niezapomniane wrażenia na wodzie: ma duży kokpit i dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą ulubione napoje, przekąski i inne towary; ma dostępny sprzęt wędkarski, więc nawet jeśli wędkowanie nie jest twoją bajką, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wyjść na wodę; Posiada również przestronną kabinę z klimatyzacją i wygodnym układem siedzeń.

Sundancer 265 to jacht, stacjonujący w Wilkasach, zaprojektowany z myślą o ułatwieniu osobom, które uwielbiają przebywać na wodzie. To nowe, nowoczesne podejście do klasycznej łodzi mieszkalnej. Powierzchnia pokładu tej łodzi może zostać przekształcona w pokład słoneczny, dzięki dużemu składanemu stołami. Wszystko ma podwójną funkcję – może służyć zarówno, jako dodatkowe siedzenia, jak i łóżko. Materace dziobowe są idealne dla tych, którzy lubią spać na słońcu lub po prostu chcą się zrelaksować podczas spędzania czasu na wodzie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sea Ray 265 Sundancer”

1,500.00 

Sea Ray 265 Sundancer jest idealny do luksusowego zwiedzania Mazur w wąskim gronie.

Parametry:

  • silnik: 300 KM
  • załoga: 8 osób
  • nocleg: 4+2