Escapade 600

Łódź została stworzona z myślą o wypoczynku i można ją wypożyczyć w kilku miejscach na Mazurach. Escapade 600 to idealna łódź dla osób, które chcą cieszyć się wspaniałymi widokami na świeżym powietrzu. Escapade 600 to nowa łódź, która została zwodowana w zeszłym roku. Jest to łódź wykonana z włókna węglowego i ma piękny, sportowy design.

Czarter bez patentu w Giżycku łodzią Escapade 600

Escapade 600 to wygodna łódź, którą można pływać bez konieczności posiadania patentu motorowodnego. Wystarczy, że weźmiesz udział w krótkim szkoleniu i gotowe! Łódź ma cały sprzęt, którego potrzebujesz podczas podróży, w tym kamizelki ratunkowe, kotwicę, wiosła i wszystko inne.

Motorówka Escapade posiada obszerny kokpit, łatwo dostępne platformy kąpielowe oraz unikalne rozwiązanie – pokład słoneczny na dachu. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu luksusowych wrażeń osobom bez patentu, poszukującym luksusowej łodzi w Giżycku w niewygórowanej cenie.

Pokład słoneczny na dachu to ekskluzywna cecha, którą ta łódź oferuje swoim pasażerom. Obszar ten może być wykorzystany jako dodatkowa przestrzeń do spotkań towarzyskich z przyjaciółmi lub rodziną lub jako prywatna przestrzeń, aby w spokoju cieszyć się zachodem słońca. Ta wyjątkowa funkcja umożliwia gościom spędzanie czasu na pokładzie bez konieczności ciągłego wchodzenia i schodzenia z jednego poziomu łodzi na drugi.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Escapade 600”

500.00 

Cena dotyczy 1 dnia czarteru w czerwcu.

Parametry:

  • silnik: 20 KM
  • załoga: 6 osób
  • nocleg: 2+2

Escapade 600 to łódź motorowa dla wąskiego grona, dla których estetyka ma znaczenie.