Merry Fisher 795

Motorówka Merry Fisher 795 Seria 2 została zaprojektowana na 9 osób. Najważniejsze cechy tej łodzi:

  • dwuosobowa koja dziobowa, salon (możliwość noclegu dla 2 osób), jednoosobowa koja pod siedzeniami w salonie
  • łazienka z toaletą morską + prysznic
  • nowe pełne zamknięcie zewnętrznego pokładu tzw. bimini + ogrzewanie,
  • główny silnik Yamaha 250 KM DBW – drive by wire – elektryczna zmiana biegów,
  • ster strumieniowy dziobowy do łatwych manewrów w porcie.

Więcej informacji znajdziemy na anglojęzycznej stronie: Jeanneau Merry Fisher 795

Czarter motorówki Jeanneau Merry Fisher 795 S2 w Mikołajkach na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Wynajem motorówki Merry Fisher 795 to doskonały wybór dla wędkarzy na każdym poziomie zaawansowania. Łódka wyposażona w silnik Yamaha o mocy 250 KM z powodzeniem zabierze Cię zarówno na poranne wyprawy wędkarskie po Mazurach, jak i na weekendowe wypady z rodziną, zaczynając od Mikołajek. Ma przestronną kabinę, duży kokpit, jest wyposażona we wszystkie niezbędne zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo na pokładzie. Łódź ma również lodówkę do przechowywania ryb i napojów.

Merry Fisher 795 to luksusowa motorówka do czarteru zaprojektowana jako łódź rodzinna. Dzięki dwóm oddzielnym dwuosobowym kojom, łódź zapewni komfort wszystkim swoim gościom. Łódź Jeanneau Merry Fisher serii 2 jest wyposażona w kambuz, dzięki czemu można zjeść śniadanie na pokładzie z widokiem na morze. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty do przygotowania ulubionych potraw. Posiada lodówkę, kuchenkę, i umywalkę. Salon jest wyposażony w stół dla maksymalnie 5 osób, natomiast stół na kokpicie pozwala cieszyć się posiłkiem na świeżym powietrzu dla grona nawet 6-7 osób.

Silnik zaburtowy Yamaha na łodzi Merry Fisher Serii 2 oraz pozostałe wyposażenie

Łódź może być napędzana silnikiem o mocy 150 KM lub 250 KM. Czarter Merry Fisher 795 będzie pewnie pływał w ślizgu zarówno z jednym jak i drugim motorem. Im większa moc, tym większa prędkość oraz pewniejsza praca przy większej załodze / większym obciążeniu. Silnik o mocy 250 KM zapewnia lepsze osiągi podczas bardziej energicznych rejsów łodzią Merry Fisher na Mazurach.

Silnik jest bardzo ważną częścią łodzi i ma wiele wspólnego z ogólnymi osiągami łodzi. Silniki zaburtowe Yamaha o mocy 250 KM w technologii V6 zapewniają lepsze osiągi niż konkurencyjne marki nawet z większą ilością cylindrów. Silniki serii Yamaha są możliwie najcichszym silnikami dostępnymi na rynku. Ich masa jest również znacznie lżejsza niż silników typu Suzuki czy Honda.

Ster strumieniowy dziobowy jest doskonałym narzędziem do manewrowania w ciasnych przestrzeniach portowych np. w Giżycku. Jest to również dobra opcja, jeśli masz na pokładzie niedoświadczoną załogę. Elektryczna wciągarka może być używana do opuszczania i podnoszenia kotwicy i doskonale nadaje się do mniejszych łodzi, które nie mają miejsca na tradycyjną wyciągarkę.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Merry Fisher 795”

2,500.00 

Stocznia Jeanneau wprowadziła na rynek w 2016 roku model Merry Fisher 795, który zastąpił Merry Fisher 755, jeden z bestsellerów z gamy Merry Fisher.

Merry Fisher 795 S2 jest dynamiczną łodzią do wynajmu z ostrzejszym pochyleniem przedniej szyby i większymi szybami bocznymi. Model przeznaczony jest do wszechstronnego, rodzinnego użytku, oferując idealną objętość na kilkudniowe wycieczki z Mikołajek lub przybrzeżne rejsy po Mazurach, nie zaniedbując przy tym bezpieczeństwa i komfortu. Poruszanie się po łodzi zostało zoptymalizowane dzięki wygodnym trapom i licznym poręczom. Przejście przez drzwi przesuwne z kokpitu do kabiny również ułatwia życie.

Cena dotyczy 1 dnia czarteru. Min. czas wynajmu: 3 dni.