Restauracja Little Thai Thai

Restaurant & Sushi Bar

Jedyne takie miejsce na Mazurach! Witaj w najlepszej tajskiej restauracji w promieniu 100 km! Little Thai zabierze Cię w kulinarną podróż do południowo-wschodniej Azji. Nasza pasja do gotowania to dla Ciebie gwarancja udanego wieczoru, ponieważ w kwestii jakości nie uznajemy żadnych kompromisów. Gotujemy tylko z najlepszych składników i według oryginalnych receptur.

Spróbuj naszego rozpływającego się w ustach kurczaka z sosem kokosowo-orzechowym. Wielbicielom nieco ostrzejszych smaków z pewnością przypadnie do gustu pikantne czerwone curry z groszkiem i mango.

Masz ochotę na leniwy weekend? Ulubione danie dowieziemy Ci do domu. Z nami unikniesz problemu ze znudzonymi dziećmi – przygotowaliśmy świetnie wyposażoną salkę zabaw. Dzieci się bawią, a Ty zyskujesz dodatkową chwilę wytchnienia. Jesteśmy też przygotowani na najmłodszych gości – mamy przewijak i kącik do karmienia.

Nasza kuchnia uzależnia i istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że zechcesz spędzić z nami swoje urodziny – pamiętaj wtedy, że organizujemy też imprezy okolicznościowe.

Kiedy się widzimy?

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat

Kilińskiego 3d, 19-300 Ełk
Ełk
Get directions
Godziny otwarcia: Wt - sob: 12:00 - 21:00 nd - pon: 12:00 - 20:00

POLECANE:

czarter jachtów motorowych


kajaki gizycko - kajakowemazury.pl