Prawdziwy, naturalny miód

Miód jest wyrabiany z 85 pni pszczelnych, rozmieszczonych niedaleko Lasów Skaliskich.

W sprzedaży jest dostępny:
– miód wielokwiatowy,
– mniszkowy,
– rzepakowy,
– lipowy,
– malinowy,
– spadziowy,
– gryczano – spadziowy.

Cena za słoik (1,3 kg), to 60 PLN.

Właściwości naturalnego miodu z Mazur

  1. Miód zawiera flawonoidy i przeciwutleniacze, które pomagają zmniejszyć ryzyko niektórych nowotworów i chorób serca.
  2. Leczenie miodem pomaga podczas zaburzeń takich jak wrzody i bakteryjne zapalenie żołądka i jelit. Należy pamiętać, że miód pszczeli jest antybakteryjny i antygrzybiczny, ponieważ pszczoły dodają enzym wytwarzający nadtlenek wodoru.
  3. Starożytni sportowcy olimpijscy spożywali miód i suszone figi, aby poprawić swoje wyniki. Zostało to potwierdzone w nowoczesnych badaniach, wykazujących, że jest on lepszy w utrzymywaniu poziomów glikogenu i poprawie czasu regeneracji niż inne słodziki.
  4. Szczególnie miód gryczany pomaga na kaszel i na podrażnione gardło.
  5. Uważa się również, że prawdziwy miód jest przydatny w poprawie wzroku, utracie wagi, podczas leczenia impotencji, zaburzeń dróg moczowych, astmy oskrzelowej, biegunki i nudności.
  6. Zastosowanie prawdziwego miodu w połączeniu z innymi preparatami ziołowymi zwiększa walory lecznicze tych preparatów, a także pomaga im dotrzeć do głębszych tkanek.
  7. Mimo, że miód zawiera proste cukry, to nie jest to taki sam jak cukier biały lub sztuczne słodziki. Jego dokładna kombinacja fruktozy i glukozy pomaga organizmowi regulować poziom cukru we krwi.
  8. Miód naturalny znany jest z leczenia ran i oparzeń.

Miód gryczany powinien być częścią każdej domowej apteczki, w szczególności w zimowym okresie, ponieważ posiada dużo przeciwutleniaczy oraz wiele właściwości wzmacniających odporność. Miód gryczany ma ciemniejszy, bogatszy smak, jest trochę podobny do melasy … ten szczególny miód może zapewnić zdrowie przez całą zimę.

W celu zakupu naturalnych i zdrowych miodów prosimy o kontakt pod wskazane dane w ogłoszeniu!

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Węgorzewo

Rodzaj jedzenia

Produkt regionalny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Prawdziwy, naturalny miód”

Miód z Pasieki Mirosława i Danuty Feszak jest kontynuacją tradycji rodzinnych dwóch pokoleń od 60 lat. Pasieka znajduje się na terenie północnej części Mazur w miejscowości Banie Mazurskie w pobliżu Węgorzewa.