Hotel Ognisty Ptak***

Hotel nad jeziorem Święcajty

Całoroczny Hotel Ognisty Ptak***, to wymarzone miejsce na wypoczynek i organizację imprez, szkoleń oraz wyjazdów integracyjno – biznesowych. Położony nad jeziorem Święcajty hotel łączy w sobie to, co z pozoru jest niemożliwe do pogodzenia – komfort i luksus, natomiast zdecydowanie daleko od miejskiego zgiełku, w kontakcie wyłącznie z naturą.

Hotel Krainy Wielkich Jezior Mazurskich zapewnia 120 miejsc noclegowych w pokojach hotelowych oraz w przestronnych i ekskluzywnych bungalow. Przygotowując zarówno większe konferencje jak i kameralne spotkania mogą Państwo wykorzystać hotelowe sale konferencyjne: żeglarską, kolumnową oraz salę w wieży widokowej z pełnym wyposażeniem technicznym.

Hotel położony w malowniczym miejscu na Mazurach w swojej ofercie zapewnia:

  1. Strefę Relaksu: SPA & Welles, jacuzzi, sauna, kryty basen, brodzik dla dzieci.
  2. Piaszczystą plażę oraz boisko do siatkówki plażowej.
  3. Salę zabaw dla dzieci oraz zewnętrzny piracki plac zabaw dla dzieci z trampoliną.
  4. Wypożyczalnię sprzętu wodnego i turystycznego.
  5. Restaurację z widokiem na jezioro oraz Tawernę Karaka serwującą specjały kuchni polskiej i regionalnej.

Organizacja wieczorów szantowych, biesiad grillowych przy ognisku, rejsów motorówką oraz spływów kajakowych to precyzyjne dopełnienie hotelowej oferty.

Nasz port wielokrotnie sprawdził się przy organizacji regat, lodowych zmagań na bojerach, czy różnorodnych wydarzeń połączonych z zimową rekreacją na tafli jeziora, a otaczający Hotel teren zielony jest idealnym rozwiązaniem dla różnorodnych eventów plenerowych.

Wszystkie powyższe walory sprawiają, że Hotel Ognisty Ptak*** jest idealnym miejscem do wypoczynku nie tylko w okresie letnim ale i w pozostałych porach roku.

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat