Escape room Ełk

Escape room to fizyczna gra przygodowa, w której gracze, wykorzystując wskazówki, rozwiązują szereg łamigłówek i zagadek w celu wydostania się z pokoju. Cała zabawa jest ograniczona limitem czasu (60 min) – aby wygrać drużyna musi wznieść się na wyżyny logicznego myślenia oraz sprytu.

Rozrywka dostarcza wielu emocji i pozwala na oderwanie się od codzienności. Zabawa przeważnie jest zespołowa, podczas której cały zespół dobrze się bawiąc ćwiczy swoje zdolności szybkiego i logicznego myślenia. Prezentowane wyzwania silnie motywują do działania, a ich pokonanie rodzi prawdziwą satysfakcję.

Pokój zagadek w Ełku – co jest otwarte?

Pokoje zagadek inspirowane są grami typu „escape-the-room” rozgrywanymi bardzo często w różnych fikcyjnych miejscach, takich jak więzienne cele, lochy, czy stacje kosmiczne. Większość pokojów przed rozpoczęciem gry przedstawia fabułę oraz wprowadza graczy, informując w jaki sposób znaleźli się w potrzasku. Pokoje są odtwarzane z perspektywy pierwszej osoby, w której gracz zazwyczaj musi znaleźć wskazówki i rozwiązać wiele zagadek. Ełcka atrakcja posiada wiele etapów, których przejście umożliwia kontynuowanie fabuły.

Minimalna liczba graczy to zwykle 2 osoby, a maksymalna przeważnie 8. Sale zagadek mają zwykle minimalistyczny interfejs, zewnętrzną ścieżkę dźwiękową, czasami występują w nich dodatkowi aktorzy grający część fabuły. Elementy te służą do wzmocnienia poczucia izolacji i tajemniczości podczas gry.

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Ełk

Forma wypoczynku

Aktywny wypoczynek, Imprezy integracyjne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Escape room Ełk”