WakePark Giżycko

Wyciąg wake w Giżycku – jaka cena?

Giżycko to piękne miasto położone w północno-wschodniej Polsce. Jest domem dla wielu atrakcji turystycznych, w tym jezior, szlaków turystycznych, zamków i muzeów. Podczas wizyty możesz także cieszyć się jednymi z najlepszych sportów wodnych, zapraszamy na wake’a do WakeParku w Giżycku.

Wakeboarding istnieje od lat, ale dopiero niedawno zyskał popularność zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Sport polega na staniu na desce, gdy jest ciągnięty przez łódź lub system linowy napędzany silnikiem (tzw. lina holownicza). Wakeboarder używa ramion, aby utrzymać równowagę na desce, gdy są napędzani w powietrzu.

To nie będzie twój pierwszy raz, kiedy próbujesz tego sportu. Wypożycz wakeboard w Giżycku na Mazurach i ciesz się najlepszymi sportami wodnymi w historii!

Flyboard Mazury, jako świetna opcja na wieczór kawalerski

Flyboard został wynaleziony w 2011 roku przez Franky Zapata. To samobalansujący plecak wodny z dwoma podnóżkami i kierownicą, który umożliwia kierowcy manewrowanie we wszystkich kierunkach. Był używany przez wiele celebrytów i sportowców, w tym Justina Biebera, Lewisa Hamiltona, Cristiano Ronaldo i Davida Beckhama.

To doskonały sposób na spędzenie wieczoru kawalerskiego na Mazurach. Duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń gwarantowana! Polecamy!

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Giżycko

Forma wypoczynku

Aktywny wypoczynek, Imprezy integracyjne

Zwiedzanie

Dla dzieci

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WakePark Giżycko”

ul. Moniuszki, 11-500 Giżycko (300 metrów od mostu obrotowego, zaraz przy Twierdzy Boyen)

Godziny otwarcia:

  • cały tydzień: 10:00 – 18:00