Nexus 850

Jacht Nexus 850 przeznaczony dla 4 – 6 osób. Najważniejsze cechy tego houeboat’a:

 • 2 dwuosobowe koje (dziobowa i rufowa), salon (możliwość noclegu dla 2 osób) i łazienka z toaletą chemiczną, ciepła woda,
 • pełne cabrio, zamknięcie zewnętrznego pokładu + ogrzewanie,
 • główny silnik Mercury 25 KM,
 • ster strumieniowy dziobowy do łatwych manewrów w porcie,
 • nowoczesna zabudowa wnętrza.

Bestseller węgorzewskiej stoczni Northman: jacht motorowy Nexus 850

Nexus 850 to luksusowy jacht motorowy o doskonałych osiągach i prowadzeniu. Sterowanie tą łodzią jest łatwe i wygodne, nawet podczas żeglugi we dwoje. Nexus został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu i luksusu tym, którzy chcą go wyczarterować na własny użytek. Houseboat Nexus 850 to łódź motorowa wyposażona w duży kokpit. Kokpit wyróżnia się zejściem do wody i pomieści całą załogę. Ten czarter jachtu jest idealny dla osób poszukujących wygodnej podróży. Posiada wszystkie udogodnienia hotelu, w tym ogrzewanie, i oferuje więcej miejsca niż niektóre hotele. Jacht Nexus to jedna z wielu łodzi motorowych do wynajęcia na Mazurach.

Jeżeli potrzebujemy lepszego wyposażenia, jak np. toaleta stacjonarna, prysznic na kokpicie, hard-top nad kokpitem, ale nie zależy nam tak bardzo na przestrzenii, wówczas warto rozważyć Lagunę 700 za nieco lepszą cenę. Jeżeli natomiast zarówno wyposażenie jak i przestrzeń są dla nas kluczowe wtedy trzeba wynająć Nautikę 830 lub Futurę 860.

Na jachcie znajdziemy niespotykaną na rynku ergonomię. Kabina zapewnia wyjątkowo dużą przestrzeń do przenoszenia i przechowywania bagażu. Łódź o długości 850 cm z przestronną kabiną jest dla tych, którzy chcą cieszyć się wodą i słońcem w luksusowym komforcie. Możesz także lepiej poznać współpasażerów, spędzając z nimi czas na pokładzie, podziwiając krajobrazy lub po prostu rozmawiając o życiu.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

1 opinia dla Nexus 850

 1. 5 z 5

  Karolina

  Nexus 850 to dobry jacht na pierwsze kroki po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Byliśmy na takim w lipcu 2021. Super! Dzieci zadowolone.

Dodaj opinię

Łódź motorowa Nexus 850 do czarteru w miejscowości Ogonki przy Węgorzewie. Kluczowe cechy jachtu:

 • 2 dwuosobowe koje + salon + łazienka (WC chemiczne)
 • ster strumieniowy

Zarezerwuj online (wybierz datę czarteru na poniższym kalendarzu i sprawdź cenę):