Sea Ray 210

Sea Ray 210 to wyjątkowa łódź sportowa, mogących pomieścić 10 osób na swoim pokładzie. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu przyjemnych wrażeń na wodzie dzięki otwartej przestrzeni i różnym udogodnieniom. Ta motorówka ma silnik pokładowy 250 KM, który zapewnia niebywałe prędkości. Jest również wyposażony w hydrauliczny układ kierowniczy, co oznacza, że z biegiem czasu zużywa się mniej ruchomych części.

Czarter motorówki Sea Ray 210 w Wilkasach, obok Giżycka

Zapraszamy do Wilkas na czarter motorówek Sea Ray. Model 210 to idealna łódź dla tych, którzy lubią odkrywać. Jego system nawigacyjny obejmuje całą mapę Mazur, sonar o podwójnej głębokości i ster strumieniowy do łatwych manewrów. Oczywiście na pokładzie profesjonalny sprzęt audio.

Modele Sea Ray występują powszechnie na jeziorach przy Giżycku, rzekach i morzach, czyli znacznie dalej od Mazur. Łodzie motorowe ze stoczni Sea Ray nazywane są również jachtami motorowymi mogą być zarówno otwarte, jak i zamknięte. Większość ludzi preferuje łodzie motorowe z otwartym pokładem, ponieważ zapewniają one wygodniejsze, bardziej ekonomiczne i otwarte doświadczenie zarówno podczas dziennego żeglowania, jak i kilkudniowych rejsów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sea Ray 210”

1,149.00 

Sea Ray 210 jest idealny do holowania narciarza, wake’a oraz na wieczór kawalerski, czy panieński.

Parametry:

  • silnik: 250 KM
  • załoga: 10 osób

Cena 1149 – 1900 PLN / doba, w zależności od długości czarteru i miesiąca.