Sea Ray 210

900.00

Cena za dobę przy wynajmie na 7 dni poza sezonem, za krótszy okres zwyżki!

Parametry:

  • silnik: 250 KM
  • załoga: 10 osób

Sea Ray 210 jest idealny do holowania narciarza, wake’a oraz na wieczór kawalerski, czy panieński.

Opis

Sea Ray 210 to wyjątkowa łódź sportowa, mogących pomieścić 10 osób na swoim pokładzie. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu przyjemnych wrażeń na wodzie dzięki otwartej przestrzeni i różnym udogodnieniom. Ta motorówka ma silnik pokładowy 250 KM, który zapewnia niebywałe prędkości. Jest również wyposażony w hydrauliczny układ kierowniczy, co oznacza, że z biegiem czasu zużywa się mniej ruchomych części.

Czarter motorówki Sea Ray 210 w Wilkasach, obok Giżycka

Zapraszamy do Wilkas na czarter motorówek Sea Ray. Model 210 to idealna łódź dla tych, którzy lubią odkrywać. Jego system nawigacyjny obejmuje całą mapę Mazur, sonar o podwójnej głębokości i ster strumieniowy do łatwych manewrów. Oczywiście na pokładzie profesjonalny sprzęt audio.

Modele Sea Ray występują powszechnie na jeziorach przy Giżycku, rzekach i morzach, czyli znacznie dalej od Mazur. Łodzie motorowe ze stoczni Sea Ray nazywane są również jachtami motorowymi mogą być zarówno otwarte, jak i zamknięte. Większość ludzi preferuje łodzie motorowe z otwartym pokładem, ponieważ zapewniają one wygodniejsze, bardziej ekonomiczne i otwarte doświadczenie zarówno podczas dziennego żeglowania, jak i kilkudniowych rejsów.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sea Ray 210”