Windsurfing

Kurs windsurfing Węgorzewo / Giżycko – szkolenia dla każdego

Oferujemy lekcje i kursy windsurfingu na wszystkich poziomach. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym windsurferem, mamy dla Ciebie kurs. Kurs windsurfingu jest dostępny dla pojedynczych osób oraz dla grup do 10 osób. Każdy ma możliwość korzystania z własnego sprzętu, wówczas cena za lekcję jest niższa.

Lekcje windsurfingu odbywają się na pięknej plaży przed Węgorzewem, na jeziorze Święcajty (20 km od Giżycka), która jest idealnym miejscem do nauki windsurfingu. Nasi instruktorzy są przyjaźni i cierpliwi i pomogą Ci szybko uporać się ze sportem. Więcej informacji na temat naszych kursów można uzyskać dzwoniąc do nas.

Wypożyczalnia deski, żagla do windsurfingu na Mazuach

Windsurfing to sport, który wymaga dużych umiejętności i doświadczenia. Jednak jest to również taki, którego może nauczyć się prawie każdy. Dzieje się tak, ponieważ kursy windsurfingu są dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania i są zaprojektowane tak, aby odpowiadały potrzebom każdej osoby, która chce się uczyć.

Kurs nauczy Cię podstaw i będziesz mógł ćwiczyć w swoim własnym czasie przed przystąpieniem do egzaminu końcowego. Po egzaminie następuje ocena prowadzona przez instruktora, co oznacza, że otrzymasz informację zwrotną na temat umiejętności, które musisz jeszcze poprawić. Często może to mieć miejsce podczas jednej sesji, a nie w ciągu kilku dni, jak w przypadku innych sportów.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Aktywny wypoczynek

Zwiedzanie

Dla dzieci

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Windsurfing”

50.00 

Wypożyczalnia sprzętu do windsurfing-u na Mazurach, regularne szkolenia.

ul. Leśna 2, 11-600 Węgorzewo
Camping Rusałka nad jeziorem Święcajty

Cennik:

Zadzwoń i umów się na wynajem: