Tor wyścigowy Mikołajki

Rajd Polski oraz WRC

Rajd Polski jest jedną z największych imprez fanów motoryzacji i dużej prędkości. Z tego też powodu wybudowano w 2009 r. w okolicy Mikołajek tor rajdowy o nawierzchni szutrowej, zaprojektowany tak, aby umożliwić przejazd 2 pojazdów równocześnie.

Tor o długości 2,5 km zajmuje pokaźną przestrzeń 15 ha i umożliwia rozegranie Super Odcinka Specjalnego, rozpoczynającego i kończącego Rajd Polski. Końcowy Super Odcinek Specjalny jest dostępny w telewizji podczas transmisji „live”.

Kilkukrotnie już PZM Rajd Polski należał do rangi  Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata – warto wiedzieć, że tak istotne imprezy odbywają się również w sercu Mazur. Podczas tych Mistrzostw można było zobaczyć takie rajdowe gwiazdy jak: Latvala, Hirvonen, czy Loeb.

Niezwykłe widowisko dostarcza adrenaliny nawet najbardziej topornym. Dobre umiejscowienie trybun sprawia, że miejsce to jest wyjątkowo atrakcyjne dla wszystkich widzów. Samo przebywanie w tym miejscu pobudza zmysły niejednego fana do prawdziwego szaleństwa.

Tor jest również do wynajęcia na różnego rodzaju okolicznościowe eventy.

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat