Tor wyścigowy Mikołajki

Rajd Polski jest jedną z największych imprez fanów motoryzacji i dużej prędkości. Z tego też powodu wybudowano w 2009 r. w okolicy Mikołajek tor rajdowy o nawierzchni szutrowej, zaprojektowany tak, aby umożliwić przejazd 2 pojazdów równocześnie.

Tor o długości 2,5 km zajmuje pokaźną przestrzeń 15 ha i umożliwia rozegranie Super Odcinka Specjalnego, rozpoczynającego i kończącego Rajd Polski. Końcowy Super Odcinek Specjalny jest dostępny w telewizji podczas transmisji „live”.

Kilkukrotnie już PZM Rajd Polski należał do rangi  Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata – warto wiedzieć, że tak istotne imprezy odbywają się również w sercu Mazur. Podczas tych Mistrzostw można było zobaczyć takie rajdowe gwiazdy jak: Latvala, Hirvonen, czy Loeb.

Niezwykłe widowisko dostarcza adrenaliny nawet najbardziej topornym. Dobre umiejscowienie trybun sprawia, że miejsce to jest wyjątkowo atrakcyjne dla wszystkich widzów. Samo przebywanie w tym miejscu pobudza zmysły niejednego fana do prawdziwego szaleństwa.

Tor jest również do wynajęcia na różnego rodzaju okolicznościowe eventy.

Informacje dodatkowe

Miejscowość

Mikołajki

Forma wypoczynku

Imprezy integracyjne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tor wyścigowy Mikołajki”

Rajd Polski oraz WRC

Mrągowska, 11-730 Mikołajki