Merry Fisher 695

1,200.00

Merry Fisher 695 to dynamiczna, wszechstronna motorówka, idealna na rodzinne, weekendowe rejsy po Mazurach. Panoramiczna szyba przednia i duże okna nadają elegancji, która charakteryzuje motorówki stoczni Jeannaeu z serii Merry Fisher.

Cena dotyczy 1 dnia czarteru w maju.

Opis

Motorówka Merry Fisher 695, mogąca pomieścić na pokładzie 8 osób. Najważniejsze cechy tej łodzi:

  • 1 koja dziobowa, salon (możliwość noclegu dla 2 osób), łazienka z toaletą morską, prysznic w kokpicie,
  • nowe pełne zamknięcie zewnętrznego pokładu + ogrzewanie,
  • główny silnik Yamaha 175 KM – największy możliwy silnik dla tego modelu Jeanneau,
  • ster strumieniowy dziobowy do łatwych manewrów w porcie,
  • najnowsze materace w kabinie oraz nowoczesne materace i oparcia w kokpicie.

Wynajem motorówki w Giżycku od Jeanneau: czarter Merry Fisher 695 Series 2

Marzenia o rejsie motorówką na patent można spełnić dzięki naszemu modelowi Merry Fisher 695. Ten ślizgowy jachcik posiada kokpit, który jest bardzo zachęcający do spędzania na nim czasu nawet w porcie przy włączonym silniku. Kabina dla czterech osób jest niezwykle wygodna jak na łódź tej wielkości dzięki przemyślanemu układowi mebli i urządzeń. W naszym modelu jest też oczywiście oddzielna kabina z toaletą.

Dziedzictwo łodzi ze stoczni Jeanneau: cabin cruiser zaprogramowany na sukces

Merry Fisher 695 pojawił się na rynku w 2014 roku jako następca najlepiej sprzedającego się modelu Merry Fisher 645. Wymiary pozostały niezmienione, nowością jest tzw. „pełny kadłub ślizgowy”, który umożliwia zastosowanie silnika o mocy do 175 KM. Więcej informacji znajdziemy na anglojęzycznej stronie: www.mboat.eu/merry-fisher-695/

Wprowadzając Merry Fisher 695 Series 2, francuska stocznia Jeanneau wyraźnie wzbogaciła rynek pod względem innowacji i optymalizacji przestrzeni. Wejście na rufę jest znacznie ułatwione: po obu stronach silnika można zamontować platfromy kąpielowe. Przesuwana tylna ławka pozwala powiększyć powierzchnię kokpitu. Przestrzeń zyskała również sama kabina, w której bez problemu zmieszczą się 4 osoby.

Informacje dodatkowe

Forma wypoczynku

Czarter jachtów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Merry Fisher 695”