Laguna 700 Cruiser

Czarter łodzi motorowej bez patentu dla 4-6 osób

Laguna 700 cruiser jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych houseboat–ów bez patentu na wodach śródlądowych, a szczególnie w obszarze wód Wielkich Jezior Mazurskich. Jeden z faworytów jachtów z załogą do czterech osób, a w szczególności rodzin, które chcą wypocząć wśród wodnej fauny i flory Mazur.

Wygodnie przystosowana do wypoczynku i noclegu, na całe tygodnie czarteru w okresie wakacyjnym i poza nim dla 4 lub 5 osób. Najczęściej wybierana przez grupę żeglarzy i motorowodniaków. Łódź spacerowa to istny dom na wodzie, różniący się tym, że nie jest na stałe związany z konkretnym miejscem. Za pomocą spalinowego silnika zaburtowego Yamaha 20 KM, wyposażonego w śrubę uciągową, nasi klienci mogą przemieszczać się, gdzie tylko zechcą, wzdłuż wodnych szlaków Mazur.

Wyposażona jest we wszystko, co potrzebne do długich, jak i krótszych rejsów. Jest gdzie gotować, gdyż jacht ma własną kuchenkę i bezpieczną butlę gazową, własne naczynia i dwa rozkładane stoliki przeznaczone do wspólnych posiłków całej załogi. Jacht Laguna posiada także łazienkę z umywalką oraz WC morskie ze zbiornikiem na fekalia. Duży zbiornik na wodę zasila umywalki w kuchni i WC oraz prysznic zewnętrzny z którego tryska zarówno ciepła jak i zimna woda. Ciepła woda podgrzewana jest w 40 litrowym bojlerze zasilanym prądem z portu. Po podłączeniu się do kei za pomocą 20 m przewodu (jest na wyposażeniu) prostownik zaczyna ładować 2 akumulatory, a załoga może korzystać z instalacji 220V (takiej jak w domach).

Załoganci w wolnych chwilach mogą oglądać TV, słuchać radia, bądź opalać się na przestronnym pokładzie zewnętrznym. W gorszych warunkach pogodowych cała załoga może schować się pod rozkładane cabrio i włączyć ogrzewanie postojowe Webasto podczas, gdy sternik czuwa za kołem sterowym, operując także sterem strumieniowym marki Lewmar.

Houseboat production & Motorboat
(Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat