Laguna 700 Cruiser

Czarter łodzi motorowej bez patentu dla 4-6 osób

Laguna 700 cruiser jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych houseboat – ów bez patentu na wodach śródlądowych, a szczególnie  w obszarze wód Wielkich Jezior Mazurskich. Jeden z faworytów załóg do czterech osób, a w szczególności rodzin, które chcą wypocząć wśród wodnej fauny i flory mazur.

Wygodnie przystosowana do wypoczynku i noclegu, na całe tygodnie czarteru w okresie wakacyjnym i poza nim dla 4 osób, natomiast maksymalna liczba miejsc noclegowych wynosi pięć.  Najczęściej wybierana przez pary żeglarzy i motorowodniaków jachtów spacerowych. Łódź spacerowa to istny dom na wodzie, różniący się tym że nie jest na stałe związany z konkretnym miejscem. Za pomocą spalinowego silnika zaburtowego Yamaha 20 KM, wyposażonego śrubę uciągową nasi klienci mogą przemieszczać się gdzie tylko zechcą wzdłuż wodnych szlaków Mazur.

Wyposażona jest we wszystko co potrzebne do długich i krótszych rejsów. Jest gdzie gotować, gdyż jacht ma własną kuchenkę i bezpieczną butlę gazową, własne naczynia i dwa rozkładane stoliki przeznaczone do wspólnych posiłków całej załogi. Jacht Laguna posiada też łazienkę z umywalką oraz WC morskim ze zbiornikiem na fekalia. Duży zbiornik na wodę zasila umywalki w kuchni i WC oraz prysznic zewnętrzny z którego tryska zarówno ciepła jak i zimna woda. Ciepła woda podgrzewana jest w 40 litrowym bojlerze zasilanym prądem z portu. Po podłączeniu się do kei za pomocą 20 m przewodu ( jest on na wyposażeniu) prostownik zaczyna ładować 2 akumulatory a załoga może korzystać z instalacji 220V ( takiej jak w domach).

Załoganci w wolnych chwilach mogą oglądać TV ,bądź słuchać radia,  bądź opalać się na przestronnym pokładzie zewnętrznym. W gorszych warunkach pogodowych cała załoga może schować się pod rozkładane cabrio i włączyć ogrzewanie postojowe Webasto podczas gdy sternik czuwa za kołem sterowym i operującym sterem strumieniowym marki Lewmar.

Houseboat production & Motorboat (Cabin Cruiser, Day Cruiser and Motor Yacht) for sale: 
mboat logo