Izabela Trojanowska na walentynki

Zapraszamy na wyjątkowy, walentynkowy koncert Izabeli Trojanowskiej, który wraz z fortepianem zabierze wszystkich w romantyczną podróż po dotychczasowych artystycznych dokonaniach artysty. Podczas koncertu usłyszymy hity takie jak „Everything I Want Today” lub „Tak wiele prawdy jak kłamstwa”.

Jeśli zastanawiasz się nad formą spędzania Walentynek, proponujemy zabrać drugą połowę do „romantycznej, muzycznej randki” z Izabelą Trojanowską, która już 10 lutego 2018 roku. 20.00 odbędzie się w Tawernie Hotelu Karak w Hotelu Ognisty Ptak *** w Ogonkach. Po koncercie odbędzie się impreza z DJ-em połączona ze specjalnymi walentynkowymi konkursami z nagrodami!

Izabela Trojanowska – polska piosenkarka i aktorka. Jej pierwsze sukcesy wciąż były pod panieńskim nazwiskiem Schütz.

W 1980 roku rozpoczęła karierę muzyczną nawiązując współpracę z Budką Suflera. W tym czasie lider zespołu, Romuald Lipko, skomponował dla niej osiem piosenek, które stały się hitami. Przełom trafił w tę samą prawdę, co wiele kłamstw. Wkrótce KFPP w Opolu artysta uruchomił kolejny hit. Wszystko, czego chcę dzisiaj.
Po współpracy z Budką Suflera, tuż po wydaniu wspólnego albumu, zespół Stalowa Bagaż nawiązał współpracę z Trojanowską. W 1997 roku Trojanowska przejęła rolę Moniki Ross-Nawrot w serialu Klan, w którym gra do dziś.

Izabela Trojanowska po kilku latach przerwy powróciła na rynek muzyczny z nowym albumem „Na skos”. Charyzmatyczny wokalista wchodzi na scenę z nowym materiałem, dobrym dźwiękiem, magnetycznym pięknem i … nową fryzurą.

Zapraszamy do Hotelu Ognisty Ptak***

Bilet: 49 PLN

Informacje oraz zakup zaproszeń: Recepcja
tel. +48 87 427-28-79 lub +48 667-507-000
recepcja@ognistyptak.pl

Search