Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Eliminacjach do Mistrzostw Polski 2018 w grę Marco Polo organizowanych w sklepie Card Store w Ełku.

GDZIE: Sklep Card Store, Wojska Polskiego 23C, I piętro, Ełk
KIEDY: 14 kwietnia (sobota), godz. 11:00
LIMIT MIEJSC: 16
WPISOWE: 0zł – turniej jest darmowy!

Do wygrania w Eliminacjach są gry planszowe!:
I miejsce – gra Marco Polo i udział w Mistrzostwach Polski
II miejsce – gra Party Time Znasz Mnie?
III miejsce – gra Party Time Wielki Zakład
IV miejsce – gra Polski Film

Zwycięzca Eliminacji zostanie zaproszony do udziału w finale podczas jesiennej edycji Festiwalu Gramy w Gdańsku. W turnieju finałowym zawalczy o nagrody pieniężne (1000zł dla Zwycięzcy Mistrzostw).

Nie znasz gry? Możemy Ciebie nauczyć! Od 9 kwietnia egzemplarze gry będą dostępne w sklepie, a członek ekipy Card Store objaśni zasady.

WAŻNE: Minimum 12 osób musi wziąć udział, by eliminacje były ważne.

Dlatego bardzo prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na turniej:
– przez wiadomość na FB
– na maila: sklep@cardstore.pl (W treści maila prosimy o podanie: Imię + Nazwisko + numer telefonu)
– osobiście w sklepie (ul. Wojska Polskiego 23C, I piętro, 19-300 Ełk)

Wszystkie turnieje eliminacyjne rozgrywane są wg tych samych zasad, które obowiązują w wariancie zaawansowanym gry planszowej Marco Polo. Obowiązuje system turniejowy.

Turnieje powinny się odbywać przy stołach po 3-4 osoby, z których zostaną wyłonione 4 osoby z największą ilością punktów lub tez zwycięzcy poszczególnych stołów o czym zdecyduje sędzia.
Finał eliminacji zostanie rozegrany pomiędzy 4 osobami.

Zapraszamy!
Ekipa Card Store

Przez Card Store

Sklep internetowy i stacjonarny Card Store, specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, gry kolekcjonerskiej: Magic: the Gathering, modeli do sklejania, gier figurkowych oraz akcesoriów, a także organizacją wydarzeń i turniejów. W sklepie Card Store dostępna jest sala gier z ponad 50 otwartymi grami planszowymi, które można bezpłatnie wypróbować na miejscu. Ponadto organizowane są wydarzenia związane z grami: Planszówkogranie, Turnieje gier planszowych, Pokazy premierowe nowości, Turnieje Magic: The Gathering. Te wydarzenia są cykliczne i często wiążą się z nagrodami dla zwycięzców. Warto podkreślić, że nowoczesne gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera i telefonu komórkowego. Nie tylko zapewniają dobrą zabawę, ale także rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne.