Serdecznie zapraszamy do udziału w eliminacjach do Mistrzostw Polski we Wsiąść do Pociągu: Zjednoczone Królestwo – jedną z najnowszych odsłon popularnej gry familijnej, organizowanych w sklepie Card Store w Ełku.

GDZIE: Sklep Card Store, Wojska Polskiego 23C, I piętro, Ełk
KIEDY: 26 maja (sobota), godz. 11
LIMIT MIEJSC: 24
Wstęp bezpłatny!

Zwycięzca Eliminacji będzie zaproszony na wielki finał w Gdańsku, który odbędzie się w listopadzie 2018 roku na Festiwalu GRAMY. To tam uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę – 1000zł!

Do wygrania w Eliminacjach są gry planszowe!:
• Odkrycia: Dzienniki Lewisa i Clarka
• Żyrafometr
• Złodzieje
Osoba, która zajęła pierwsze miejsce jako pierwsza wybiera dla siebie nagrodę. Osoba, ktora zajęła drugie miejsce, wybiera z pozostałych dwóch gier. Ostatnia gra przypada osobie, która zajęła trzecie miejsce.

Od 10 do 11 będzie trwała nauka gry, więc każdy może dołączyć, by o 11 rozegrać turniej. Mistrzostwa będą rozgrywane na mapie Zjednoczonego Królestwa.

Pomocne linki:
Instrukcja do gry Wsiąść do Pociagu: mistrzostwa.rebel.pl/ wdp2018/download/ instrukcja-podstawowa
Instrukcja do gry Wsiąść do Pociągu — Zjednoczone Królestwo:
mistrzostwa.rebel.pl/ wdp2018/download/ instrukcja-dodatek

WAŻNE: Minimum 12 osób musi wziąć udział, by eliminacje się odbyły.

Z tego względu prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na turniej:
– przez wiadomość na FB
– na maila: sklep@cardstore.pl (W treści maila prosimy o podanie: Imię + Nazwisko + numer telefonu)
– osobiście w sklepie (ul. Wojska Polskiego 23C, I piętro, Ełk)

Wszelkie szczegóły na temat Eliminacji i Mistrzostw oraz Regulamin znajdziecie pod linkiem. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
https:// mistrzostwa.rebel.pl/ wdp2018#regulamin

Przez Card Store

Sklep internetowy i stacjonarny Card Store, specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, gry kolekcjonerskiej: Magic: the Gathering, modeli do sklejania, gier figurkowych oraz akcesoriów, a także organizacją wydarzeń i turniejów. W sklepie Card Store dostępna jest sala gier z ponad 50 otwartymi grami planszowymi, które można bezpłatnie wypróbować na miejscu. Ponadto organizowane są wydarzenia związane z grami: Planszówkogranie, Turnieje gier planszowych, Pokazy premierowe nowości, Turnieje Magic: The Gathering. Te wydarzenia są cykliczne i często wiążą się z nagrodami dla zwycięzców. Warto podkreślić, że nowoczesne gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera i telefonu komórkowego. Nie tylko zapewniają dobrą zabawę, ale także rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne.

Zostaw odpowiedź

17 + eleven =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.