Wspólnie z wydawnictwem Portal Games zapraszamy na prezentację nowych gier planszowych: Rising Sun i Decrypto organizowaną w sklepie Card Store w Ełku.

GRY: Rising Sun i Decrypto
KIEDY: 7 kwietnia (sobota), godz 10-16

– Rising Sun to najnowsza gra Erica Langa, twórcy takich hitów jak Blood Rage, Chaos W Starym Świecie, The Others, The Godfather: Imperium Corleone czy Bloodborne: Gra Karciana!

Jest to gra planszowa dla 3-5 graczy, której akcja rozgrywa się w legendarnej feudalnej Japonii. Gracze wcielają się w role przywódców klanów walczących o kontrolę nad wyspami, a także o przychylność duchów i bóstw. Wspaniałe figurki, przepiękne ilustracje Adriana Smitha i rewelacyjne reguły stworzone przez weterana branży sprawiają, że Rising Sun jest ogłaszany jako must-have dla każdego fana gier strategicznych.

Chcesz znać więcej opinii o grze? https://boardgamegeek.com/ boardgame/205896/rising-sun

A po grze strategicznej rozgrywka na 15-45 minut:
– Decrypto to gra imprezowa, w której gracze dzielą się na dwa zespoły koderów i muszą przekazać na głos hasło w taki sposób, by przeciwna drużyna nie odkryła sekretnego kodu ukrytego w haśle.

Opinie: https://boardgamegeek.com/ boardgame/225694/decrypto

Zapraszamy!
Ekipa Card Store

Przez Card Store

Sklep internetowy i stacjonarny Card Store, specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, gry kolekcjonerskiej: Magic: the Gathering, modeli do sklejania, gier figurkowych oraz akcesoriów, a także organizacją wydarzeń i turniejów. W sklepie Card Store dostępna jest sala gier z ponad 50 otwartymi grami planszowymi, które można bezpłatnie wypróbować na miejscu. Ponadto organizowane są wydarzenia związane z grami: Planszówkogranie, Turnieje gier planszowych, Pokazy premierowe nowości, Turnieje Magic: The Gathering. Te wydarzenia są cykliczne i często wiążą się z nagrodami dla zwycięzców. Warto podkreślić, że nowoczesne gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera i telefonu komórkowego. Nie tylko zapewniają dobrą zabawę, ale także rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne.