Nocleg na jachcie motorowym

Poszukują Państwo wygodnego noclegu bez monotonii codziennego krajobrazu? W dodatku ze świetną przygodą podczas rejsu po Mazurach?

W takim razie zapraszamy na pokład naszych jachtów motorowych z silnikami niewymagającymi żadnego patentu. My również nie wymagamy od Państwa doświadczenia w pływaniu – wystarczy wstępne szkolenie przeprowadzone pierwszego dnia.

Komfortowe jachty motorowe z noclegiem od 2 do 6 osób dorosłych, a w środku: WC, zbiornik z czystą wodą, prysznic z ciepłą wodą, lodówka, ogrzewanie WEBASTO, kuchnia gazowa, pełna zastawa stołowa, środki ratunkowe (kamizelki, koło). Instalacja elektryczna 12 V i 230 V, radio, TV, echosonda, pełne oświetlenie kabiny i pokładu zewnętrznego.

Cabrio wokół pokładu – cały pokład zewnętrzny zamknięty profesjonalnym “namiotem z wielkimi oknami”, dzięki czemu można spędzić cały wieczór na zewnątrz, nie bojąc się o chłód z zewnątrz.

Jachty są ubezpieczone w OC, AC i NNW.

Zapraszamy na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, gdzie można spędzić nawet 2 tygodnie wakacji, dzięki bogatej infrastrukturze portowej w tym regionie: dobrze wyposażone porty (sanitariaty, natryski), restauracje, koncerty w amfiteatrach i klubach.

Sprawdź ofertę na:
www.wypozyczalnia.mazury.pl

Giżycka 3, 11-600 Ogonki
Get directions
Godziny otwarcia: pn. - nd.: 07:00 -22:00

POLECANE:

czarter jachtów motorowych mazury


kajaki gizycko - kajakowemazury.pl


Produkcja & sprzedaż łodzi motorowych i houseboatów:

motor boat - mboat