Mamy przyjemność zaprosić Was na wydarzenie współorganizowane z wydawnictwem Lacerta dotyczące gry planszowej Pandemia: Czas Cthulhu, organizowane w sklepie Card Store w Ełku (www.cardstore.pl).

GDZIE: Sklep Card Store, Wojska Polskiego 23C, I piętro, Ełk
KIEDY: 17 marca (sobota), godz. 11:00
LIMIT MIEJSC: 12 (gra od 14 lat)
WPISOWE: 0zł, wydarzenie jest darmowe.

Pandemia: Czas Cthulhu jest grą kooperacyjną. Każdy gracz ma swoją rolę i specjalne umiejętności (ustalone dzięki wylosowanej karcie postaci), które dobrze wykorzystane, zwiększą szansę na wygraną. Wszyscy gracze jednocześnie albo wygrają, albo przegrają.

Podczas rozgrywki gracze będą walczyć z kultystami i potworami, aby znaleźć wskazówki niezbędne do zapieczętowania bram i powstrzymania Przedwiecznych od przebudzenia, szczególnie tego najbardziej strasznego – Cthulhu.

Do zobaczenia,
Ekipa Card Store

Przez Card Store

Sklep internetowy i stacjonarny Card Store, specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych, karcianych, gry kolekcjonerskiej: Magic: the Gathering, modeli do sklejania, gier figurkowych oraz akcesoriów, a także organizacją wydarzeń i turniejów. W sklepie Card Store dostępna jest sala gier z ponad 50 otwartymi grami planszowymi, które można bezpłatnie wypróbować na miejscu. Ponadto organizowane są wydarzenia związane z grami: Planszówkogranie, Turnieje gier planszowych, Pokazy premierowe nowości, Turnieje Magic: The Gathering. Te wydarzenia są cykliczne i często wiążą się z nagrodami dla zwycięzców. Warto podkreślić, że nowoczesne gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera i telefonu komórkowego. Nie tylko zapewniają dobrą zabawę, ale także rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Rozwijają umiejętności społeczne i interpersonalne.